Yataş Enza Home

dfot

 

Evinizde zarafetin yeni ismi: “Zen Serisi”

Yataş’ın mobilya markası Enza, çağdaş yaşamın en şık ve kullanışlı hali Zen Serisi ile evlerde huzurlu ve dingin bir atmosfer yaratıyor.

Zen Serisi ile ferahlık ve huzur yatak odanızı sarıyor

Geometrik şekiller, rose renkli kulplar ve özel işçilikli bronz aynanın ana karakterini oluşturduğu Zen Serisi Yatak Odası sade ve zarif detaylarıyla dikkat çekiyor. Krem renginin dikkat çektiği yatak odası, geometrik detaylarla ferah bir Uzakdoğu etkisi yaratıyor. Gardırobun tamamı ürüne özel geliştirilmiş geometrik desenli, ayna kaplı sürgülü kapakları, yatak odanızın daha geniş ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Fonksiyonel bir kullanıma sahip dolap içerisinde ise asansörlü askılık, 2 adet çekmece modülü, hareket sensörlü, led aydınlatmalı askılar ve pantolonluk mekanizması da bulunuyor.

Yataş’ın mobilya markası Enza, her eve ve zevke hitap eden ürün portföyüne eklediği Zen Serisi ile krem renginin ipeksi ve saf güzelliğini evinize taşıyor. Yemek odası ve yatak odasından oluşan Zen Serisi, farklı tarzı, şık görüntüsü, evinize ferahlık ve aydınlık katan renkleriyle yaşamınıza ayrıcalıklı bir hava katıyor. Zen Yemek Odası, farklı konsol tasarımıyla dikkat çekiyor. Ürüne özel geliştirilen Rose renginin kullanıldığı ayakları ve daha geniş kullanım imkanı sağlayan akordeon kapaklarıyla Zen Serisi konsol, Red Dot Design(*) ödüllü kendinden frenli menteşe ve raylar sayesinde detaylarda da zarifliğini koruyor. İdeal ölçülerde tasarlanan yemek masası ise ayaklarındaki özel uygulamalar sayesinde takımın özelliğini devam ettiriyor; yemek masasına krem ayaklı Zen sandalye eşlik ediyor.  Zen TV ünitesi ise TV sehpası, yan tabla ve üst dolap parçalarından oluşuyor. Zen TV ünitesi, evinizin şekline ve zevkinize göre farklı kombinasyonlar yapma imkanı da sunuyor. Zen ile ferah bir havaya kavuşan salonların bütünlüğü ise takımla uyumlu Zen Oturma Grubu ile tamamlanıyor.