Tijen Samuray

Tijen Samuray Oztek

Tijen Samuray Öztek

Tijen Samuray Öztek sanata, tasarıma ve dünya kültürüne tutkusu olan meraklı bir tekstil ve iç mekan ve tasarımcısıdır. O bu olguların, dünya medeniyeti birlikte çağlar boyunca geliştiğini, ve tasarım ögesinin, insan zihni ile oluşturduğu muazzam iletişim ile insanlara yüksek estetik değerler oluşturmaya ve işlevsellik konusunda pratik çözümler aramaya ilham verdiğine inanıyor.

Tijen Samuray Öztek’in anlamını aradığı soru, insanların vizyonu ve kapasiteleri çevreye kattıkları mıdır, ya da çevre yaratıcılığın bir sonucu mudur, eğer öyle ise tasarımın bu döngüdeki anlamı nedir? Bu sorudan yola çıkılarak birçok cevap elde edilebilir, bu cevaplar her ne olursa olsun, vizyon ve yaratıcılığın geliştirmek için çıkılan bu eğlenceli yolculukta, Sanat ve Tasarımın gizemli dünyasını anlamak gerekir. Tijen Samuray Öztek bu yolculukta keşfedilecek kıymetli eserleri ortaya çıkarmayı ve artistik bir stil ile bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Tijen Samuray Öztek, okumayı, yazmayı ve benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla görsel iletişim kurmayı çok seviyor. Kişisel zevklerine önem veren müşterileri bulmak, onların evleri ve ofisleri için keyifli bir yaşam tarzı oluşturmak Tijen Samuray Öztek’in en büyük mutluluğu. . İnsanların akıllarından geçenleri okuyarak, kişilikleri ve yaşam tarzlarını yansıtacak özel alanları orijinal fikirleriyle tasarlar. Dünyanın bir çok yerine yaptığı seyahatlerden ilham alan Tijen Samuray Öztek, batılı ve oryantal stilleri dengeli bir harmoniyle bitleştirerek, ilginç, ve mutlu alanlar yaratıyor.