Tendence Home & Gift 2015

Tendence  Home & Gift 2015, 29 Ağustos- 1 Eylül Tarihleri Arasında Ziyaretçilerini Kabul Edecek

Messe Frankfurt tarafından her yıl ikinci yarısında düzenlenen ve  Dünyanın en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen Tendence Home & Gift Fuarı bu yıl 29 Ağustos- 1 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dekorasyon ve hediyelik eşya sektöründe dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan fuara bu yıl da yoğun bir ilgi bekleniyor. Her yıl, dekorasyon ve hediyelik eşya alanındaki markalarının ve ürünlerinin dünya çapında görünür olmasını sağlamak amacıyla binlerce şirketin ve on binlerce ziyaretçinin katıldığı fuara bu yıl da talep büyük. Uluslararası arena da görücüyü çıkamaya hazırlanan markalar hazırlıklarını tamamladılar bile. Özellikle kurumsal müşterileri ve farklı pazarlara girmeyi hedefleyen şirketlerin büyümelerinde önemli rol oynayan uluslararası fuarların en önemlilerinden olan Tendence, doğru ürünü, doğru müşteriyle buluşturma ilkesiyle çok yoğun bir planlama ve hazırlık süreci içeriyor.

Zaman yaklaştıkça bu hazırlıklarda da son dönemece giriyor. Türkiye’den de birçok önemli markanın ve yatırımcının dört gözle beklediği Tendence’ın her yılki ihtişamıyla geçeceğine hiç şüphe yok. Ticari faydalarının yanı sıra markalarının, önümüzdeki dönem koleksiyonlarına etkileri ve gelecek yılın trendlerinin ortaya çıktığı alan olarak bilinmesi ile de dünya çapında bir üne sahip Tendence’ı biz de her yıl olduğu gibi bu yıl da dört gözle bekliyoruz.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın