Kidsdepot çocuklar için mobilyalar ve aksesuarlar

Kidsdepot çocuklar için mobilyalar ve aksesuarlar tasarlayıp, üreten Hollandalı bir firmadır. Kidsdepot ürünleri her türlü çocuk odası için tamamlayıcı ürünleri ile oldukça dikkat çekici bir yöne sahiptir. Küçükten büyüğe her çocuğun beğenisi toplayan Kidsdepot Hollanda’da en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmış.

Kidsdepot her ne kadar çocuklara hitap etse de pek çok yetişkin insan evlerine markanın ürünlerini almaktadır. Birbirinden renkli güzel yastıklar, saklama kutuları, aydınlatmalar, tabureler her yaş için uygundur. Küçük şirin detaylar, güzel renkler ve tasarımın bir arada olduğu dekoratif ürünler evinize farklı hava katacaktır

Koleksiyonlarında yer alan ürünleri istediğiniz gibi birbiriyle eşleştirip çocuklarınıza eğlenceli ve güzel bir ortam yaratabilirsiniz. Pastel tonlarıyla ilgi çeken Kidsdepot ürünlerinin hepsi bir arada mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Çevreye duyarlı bir marka oluşu ile dikkat çeken Kidsdepot, geri dönüşümden elde edilenlerle mobilya ve aksesuar yapmaktadırlar.  Hollanda’da henüz mağazaları olmayan bu marka, şimdilik sadece internet üzerinden satış yapmaktadır.