ICFF Fuarı

ICFF Fuarı

Her yıl düzenlenen sektörün Uluslararası en büyük fuarlarından kabul edilen ICFF, bu yıl 14-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti.  Biz de izlenimlerimizi sizlerle paylaşmak üzere; özet bir dosya hazırladık sizin için. Duyduklarınız ilginizi çekerse dosyanın sonundaki linklerden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her yıl Kuzey Amerika’daki merkezinde düzenlenen ICFF bildiğiniz gibi mimari ve tasarım alanındaki dünyadaki en büyük organizasyonlardan biri. Dört gün süren fuar boyunca dünyanın dört bir yanından gelen 700’ den fazla katılımcı önemli marka; tamamı mimar, tasarımcı, geliştirmeden sorumlu kişi, satış ağı yönetici olan ve ülkelerinin önemli iş kollarını temsil eden 32.000’den fazla ziyaretçiye ürün ve koleksiyonlarını görücüye çıkarıyorlar. Basının da ilgisi hiç de yabana atılır değil; bizler de nihai tüketiciye ve ilgili olan herkese vizyon kazandırmak için orada oluyoruz.

 

30’dan fazla ülkeden fuara iştirak eden katılımcılar ICFF’de en iyi günlük tasarım ürünlerini sergiliyorlar. Her yıl olduğu gibi bu yıl da; birbirinden güzel ve yeni aydınlatma ürünleri, halılar, yer ve duvar kaplama malzemeleri, tekstil ürünleri, aksesuarlar, mutfak ve banyo çeşitleri bu yıl da ziyaretçilerin değerlendirilmesine sunuldu.

them to scout the show. They choose the best of the best of the year’s design crop. This year, five editors canvased two floors of the Javits Center on Saturday, May 14 during the first day of ICFF 2016, to determine which products and exhibitors are worthy to be chosen for this coveted award.

 

Fuar boyunca çeşitli seminer ve aktiviteler de düzenleniyor. ICFF Talks,  bu eğitsel faaliyetler serisine verilen genel ad. Sektörün birçok dalından birçok kişiyi bir araya getirerek önceden belirlenen ve duyurulan başlıklar hakkında fikir ve görüşlerini almayı hedefleyen bu etkinlikler Fuarın çok önemli bir bölümünü oluşturuyor. Ayrıca CFF Studio,ve  Fair and Bernhardt Design, ortaklığı ile yürütülen bir organizasyonla genç tasarımcılar portfoliolarını üreticilerin ve bilirkişilerin beğenisine ve değerlendirmesine sunma şansı yakalıyorlar. Bu yolla  ICFF Studio bugünün birçok çok ünlü tasarımcısının kariyerlerinde önemli başlangıç yapmasına aracı olmuş , Bu yüzden sektörün gözünün sürekli üzerinde olduğu bir platform bu. ICFF Editors Awards ise fuar yetkilileri editörlerden egzdikleri standlrada en beğendikeleri tasarımı seçmelerini istiyor. Bu anket de, Fuarın  her yıl tekrarlanan geleneklerinden biri haline gelmiş ve sonucu hem şirketler hem de tasarımcılar tarafaından merakla beklenen; prestijli bir ünvan olmuş

 

Daha fazla bilgi almak isteyenler ve gelecek Fuar tarihleri hakkında fikir edinmek isteyenler aşağıdaki linkleri Tıklayabilirler

 

 

www.ICFF.com,

https://www.facebook.com/ICFFdesign/

Twitter@ICFF.

icffpr@whitegood.com.