Hem Küçük Hem Kullanışlı

Hem Küçük Hem Kullanışlı

Norveç’deki bu 50m2 ‘lik küçük daireyi New Yorker tarda dekore etmiş. İş sebebiyle Norveç’e taşınan ev sahibi küçük olan bu daireyi kullanışlı, güzel bir hale getirmiş. Tek bir odayı oturma odası, yemek odası ve yatak odası olarak kullanarak küçük daireyi fonksiyonel hale dönüştürmüş.

Koyu tonlar kullanarak ortamda maskülen bir hava yaratılmış. Salonun bir kısmını camdan kapı yaptıran ev sahibi geniş olmayan bu alanı yatak odası olarak kullanıyor. Yemek odasındaki mermerden yapılmış yemek masasını özel olarak yaptırmış.

50m2 ‘lik bu küçük dairenin mutfağını yeniletmek istemiş ev sahibi. Kötü durumda olan mutfak duvarını koyu siyah ve gri tonlarındaki küçük seramiklerle kaplatmış ve şık bir görünüm kazanmış. Mutfağını modern bir hale getirmek için pek çok değişiklik yaptırmış. Dolap kapaklarının hepsini söktürüp yerine daha modern duran beyaz lake kaplamalı dolap kapaklarını taktırmış. Sizinde bu ev gibi alanınız dar ise birkaç değişiklikle küçük bir evi daha fonksiyonel ve daha modern bir hale dönüştürebilmeniz mümkün olacaktır.