Bilge Baykuş | Kurtarıcı Tamamlayıcılar Puflar

Bilge Baykuş | Kurtarıcı Tamamlayıcılar Puflar

Eğer yaşam alanlarındaki dekorasyonu keyfe dönüştürmek istenirseniz puflar çok uygun bir tamamlayıcılar olacaktır, aklınızda bulunsun. Aynı zamanda son yılların gözde trendi ve yeni nesil mobilya anlayışının en önemli ürünlerinden biri olan puflar çok da kullanışlı ve estetik çözümler sunar size.

Genellikle kare, yuvarlak, dikdörtgen şekilli üretimi yapılan pufların üretiminde ahşap iskelet, sünger, kumaş kullanılmaktadır. Koltuğa oturulduğunda ayak uzatmak için ya da orta sehpa olarak kullanılabilir. Özellikle gençlerin odalarında ya da genç çiftlerin ve spor yaşamı seven kişilerin tercih ettiği puflar, son yıllarda soft renkleri ve romantik desenleri ile tüm kadınların vazgeçilmezidir.

Dekoratif puflar evin her alanında rahatlıkla kullanabilir. Başta salon olmak üzere yatak odasında ve çocuk odalarında çok kullanışlı alanlar oluşturabilir. Renk renk, desen desen ve bazalı puflar ile şahane dekorlar yaratabilir. Puflar salonda oturma grubu için de çok doğru tamamlayıcılardır. Farklı tasarımlarıyla hayranlık uyandıran puflar, tv izlerken, kitap okurken ya da yalnızca dinlenme amaçlı kullanabilecek son derece şık bir tasarımdır.

Her mekanda puf modelleri ile harika köşeler elde edebilir.Yatak odasında ayakucunda, aynalı komidinin önünde, genç kız odalarında aynalı konsol önünde küçük bir puf çok şık durmaktadır. Büyük banyolarda da oturma amaçlı bir puf kullanabilir.

Evin giriş kısmında kullanılan bir puf hem fonksiyon olarak hem de dekoratif olarak şıklık kazandıracaktır. Puflar oturma amaçlı kullanılabildiği gibi sehpa olarak da kullanabilmektedir.

Bu amaçlı kullanımda özellikle deri ve suni malzemelerden yapılan modeller silinebilir olmaları nedeniyle tercih edilmesi daha doğru olmaktadır. Dekorasyona uygun renklerde puflar ile mekanda çok işlevli bir mobilya sahibi olunmaktadır.

 

Gülen Yalçınkaya Özelçi