Mues Design

dfot

 

Şaşırtan İç Mekanlar Yaratmak İsteyenler İçin Duvar Kağıtları

MUES Design, şıklığı ve yenilikçi cesareti harmanlayan koleksiyonu sayesinde iç mekanlara yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan bir Fransız Duvar kağıdı markası. Kolay kaplanabilir ve sökülebilir olma özelliği ile MUES Design duvar kağıtları, özellikle dekorasyonda değişkenliği ve yaratıcılığı sevenlerin gözdesi olmuş bile. Alternatifler için www.mues-design.com’u ziyaret etmenizi öneririz.

Markanın kurucuları Hanna, ve Mélissa, reklam sektöründen geliyorlar. Hanna uzun yıllar bir ajansta iletişim ve müşteri ilişkileri yöneticiliği yapmış. Melisa ise uzun yıllar sanat direktörü ve dekorasyon danışmanı olarak göre almış birçok farklı ajansta. “İkimiz de  sonuçta yıllardır, sanat ve tasarım için ortak bir tutku besliyoruz . Bu tutkunun bizim üzerimizde yarattığı mecburiyettendir aslında Mues Design’ın doğuşu” şeklinde özetliyor ikili ortaklıklarının çıkış noktasını.

Kişiselleştirilebilen Motiflerden, Özel Siparişlere

Dünya gittikçe standartlaşmaya doğru sürükleniyor oysa tüketiciler ise özelliğin ve tekilliğin . Kişiselleştirmenin kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğunun  çok iyi farkında olan  MUES Design, duvar kağıtlarınızı zevkinize uygun hale getirmeyi ve motifinizin detaylandırılma aşamalarına dahil olmayı öneriyor. Çünkü ekip olarak herkesin bireysel farklılıklarına ve bunun oluşturduğu değere çok önem veriyorlar.

Mevcut motiflerle oynayarak zevkinize uygun bir sonuç elde edemediniz mi? O zaman Mues Design daha da ileri gidiyor ve size özel yapım bir ürün vaad ediyor. Bunun için yapmanız gereken, istediğiniz motifle veya renkle ilgili bir açıklama veya size ilham veren bir fotoğrafı tasarım ekibine  göndermeniz. Mues Design’ın yaratıcı ekibi sizinle kişisel olarak hemen temasa geçiyor ve hayalinizdeki sonucu alana kadar size özel bir hizmet süreci başlıyor.

Örneğin zamanda yolculuk yapmayı seviyorsanız, geçmiş dönemlere ait eserlere yoğunlaşılabiliyor. Léonardo Da Vinci’nin veya Claude Monet’nin eserlerinden ilham alan bir görsel pekala duvarınızı süsleyebilir bundan böyle. Yeter ki siz isteyin.

Mues Design keyifle yaşanacak mekanlar yaratmak adına yetişkinlere özel koleksiyonlar hazırlarken çocukların olağanüstü evrenlerini de ihmal etmiyor. Sitede onlara ayrılmış özel bir alan mevcut. Bu alanda onlara özel ,naiflik ve saf bir fantazi dünyası sunan çeşitli ürünleri de bulmak mümkün.