Laucala Resort Fiji

dfot

 

Doğa ile Uyum İçinde Yaşama Sanatı

Fiji takım adalarından biri olan Laucala Adasına 3.500 dönümlük bir Alana konumlanmış otel, “herşey dahil tatil” anlayışına bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Laucala Adasında özel bir tesis olan otel,  hindistancevizi tarlaları, kumsalları, turkuaz lagünleri, zengin yeşil dağları ve doğal güzelliği ile adeta bir yeryüzü cenneti.

 

Otelde, lüks kavramının gerçek anlamda karışılığını bulduğu özel 25 villa, özgürce tadını çıkarabileceğiniz; golften su sporlarına, sahil kenarında at binmeye kadar birbirinden eğlenceli aktiviteler bulunuyor.

Tesisin bütünleyici bir felsefesi var.Bu felsefe doğrultusunda, ada’nın bütün özkaynakları, misafirlere en iyi tatil tecrübesini sunmak için kullanılıyor. Bu kaynaklar; odalarda kullanılan malzemelerden tutun, yiyecek ve içeceklerin hazırlanmasında kullanılan malzemelere kadar uzayıp giden bir liste…

Laucala Ada’sı, Fiji Takım Adalarının güney pasifik bölgesinde yer alıyor. Tesiste bulunan 25 villa 1 ila 3 odalı olarak projelendirilmiş ve her villanın kendine özel havuzu, tropikal bahçesi, özel iç ve dış alanları mevcut. Odalara, yemek servisi, çocuk bakıcısı, kuaför, oda servisi tao servisi, kuru te-

mizleme, otele vardığınızda ve ayrıldığınızda verilen hediyeler gibi hizmetler var.

Misafirler aynı zamanda golf, tennis, at binme, bisiklet, sörf, balık tutma ve dalış gibi birçok spor aktivitelerine de katılabiliyorlar.

Laucala adası, en populer olduğu alan kaleydoskop zenginliğinde her yaştan misafire hitap eden spor ve kültürel aktiviteler sunması.

Laucala Ada’sı, cennet gibi bir ambiyansta, lüksü, mahremiyeti, eşsiz mutfakları tecrübe ederken, bunların yanında sportif aktivitelerde yapmak isteyen misafirler için en uygun kaçış noktası diyebiliriz.