Yenilenme Zamanı

Yenilenme Zamanı

KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA EVİNİZİ YENİLEYİN

Yılın en “taze” dönemindeyiz. Hiç birşey için çok geç değil henüz.  Ruh dünyamızda, işimizde, bedensel alışkanlıklarımızda, evimizde, ilişkilerimizde yeni bir sayfa açma zamanı. Biz bu dosyada evinizde yapacağınız yenilikler için ilham ve yönlendirme yapmak istiyoruz. İhtiyacınız büyük bir değişim midir yoksa küçük mü, bütçeniz hangisine yeter, nasıl bir eylem ve yatırım planı yapacaksınız bu kararı ailelerinizle birlikte sizler vereceksiniz. Bize düşen sizler için araştırmak ve önermek, hatta nasıl ulaşacağınızla ilgili yol göstermek gerisi size kalmış.

 

İLHAM ALIN 

 

İlham almak hatta bir ileri götürüyoruz kopyalamak, kimseye bir zararı olmadığı sürece iyi bir öğrenme metodudur. Evinizde bir değişiklik istiyorsanız fakat tam olarak ne yapmak istediğinizden emin değilseniz, çeşitli uygulamalardan, bloggerlardan, pinterestten, markaların e-kataloglarından, web sitelerinden vb ilham alın. Online dünyada ilham perileri sadece bir tık ötenizde

 

EVİN HER KÖŞESİNDE KÜÇÜK DOKUNUŞLAR

 

Kendinize bir eylem planı çıkarın, herşey bir arada olmyabilir. Zaten yakalamak isteğiniz yenilenme hissi için çok köklü değişimlere de gerek olmayabilir. Önemli olan ne istediğinizi ve eskiye ait ne istemediğinizi bilmek, gerisi uygun bir planlamayla yoluna girecektir.