Lunapark | Beko Lounge Vodafone Arena

Lunapark | Beko Lounge Vodafone Arena

Lunapark olarak, Vodafone Arena içinde loca katında yer alan Beko’nun sponsorluk ve ikram lounge alanını tasarladık .

3 hafta gibi kısa bir süre içerisinde projelendirdiğimiz 40 metrekarelik alan futbolseverlerin  ‘sahaya inme’ tutkusu dikkate alınarak tasarlandı. Yerlerde yapay çim kullanılırken, tavan neon büküm saha çizgileri olarak aydınlatıldı ve tasarlandı.

 

Mekan genelinde kullanılan metal, lake ve calacatta mermerinin yanı sıra duvarlarda Beşiktaş renklerine uygun antrasit, siyah ve açık gri kullanıldı. Beko ürünleri noktasal aydınlatılmış nişlere yerleştirildi ve her biri ayrı ses sistemiyle desteklenerek misafir deneyimine hazırlandı.

 

Beko Türk kahvesi makinesiyle hazırlanmış kahvelerin tadına bakabileceğiniz bar alanı için Corian tercih edildi. Mobilya olarak Barcelona puf ve Wire Chair kullanıldı.

 

Lounge alanının bir duvarı Beko sponsorluğuyla senelerdir devam eden Beko&Beşiktaş işbirliğinin tarihçesine göz atabileceğiniz, fotoğraflarla desteklenmiş bir müze havasında tasarlandı. Bir diğer duvar ise son dönemde gündemde olan ‘Efsane Kartallar’ oyunu için ayrıldı.

 

 

****Lunapark olarak Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’da aldığı  ‘2015-2016 Süper Toto Süper Lig Şampiyonluğunu kutlarız.

 

 

 

 

Fotoğraflar : Mehmet Pehlivan