Viteo Outdoors

Viteo Outdoors

Avusturyalı mimar Wolfgang Pichler kendi bahçesinde kullanmak için mobilyalara bakarken, aklına outdoor mobilyaların tasarımları ile ilgili fikirler gelmiş. Onun, tasarımdaki kendi standartları ve kaliteli ürünler için gerekenler kendi planladığı koleksiyonunda buluştu. Viteo markasının amacı; formun ve işlevselliğin mükemmel
sentezini hızla ilerleyen şu zamanlarda, yaşam kalitesini yükseltmek ve rahatlama olanağını insanlara sunabilmektir.Yüksek kalite standartlarına ek olarak, konforlu oluşu, dayanıklılığı ve değişken işlevselliği ürünlerinin felsefesidir.

Markanın bulunduğu bölge doğal güzelliklerle çevrili olan meşhur şarap bölgesi Güney Styra’dır. İsmini de bu bölgeden esinlenerek koymuşlardır.

Açık havada arkadaşlarla güzel ve rahat zaman geçirmekten daha güzel ne olabilir? Ya da iş yerinde yorucu bir günden sonra eve gelip, iyi bir kitapla veya bir kadeh şarap ile keyifli bir akşam geçirmeyi kim istemez. Artık iş  yaşam dengesi her zamankinden daha önemli bir hale gelmiş durumda. Boş vakitlerimiz bizim için daha değerli oldu. Bu yüzden her anımızı güzel geçirmeyi hak ediyoruz.

Bu sebeple Viteo özenli kumaş seçimleriyle, dekoratif minderlerin sertlik düzeyi ve konforlu oluşunu göz önünde tutarak mobilyalarıyla hayatınızı mümkün olduğunca rahat ve keyifli hale getirmeyi hedefliyor. 10 yıldır dünya çapında satış yapan Viteo kaliteden asla ödün vermeyen bir tasarım markası. Mobilyaların hepsi yılın 365 günü dışarıda kalabilecek sağlamlığa ve kaliteye sahip. Materyallerin dikkatli seçimi ve iyi işçilik sayesinde bu başarılmıştır.