Uyuyorsunuz Gençler |Kelebek Mobilya

Uyuyorsunuz Gençler

Kelebek  Mobilya, Ağustos ayında, genç odalarında “uyuyorsunuz gençler” sloganıyla bir kampanya yürütüyor. Bu kampanya kapsamında Kelebek Mobilya’dan genç odası alana yatak hediye ediliyor.

İşte bu yüzden, dinamik ve genç bir tasarımlarıyla olduğu kadar, birbirleri ile uyumlu renkleri ile göz dolduran Kelebek Mobilya genç odalarından birini almayı düşünüyorsanız, tam da doğru zaman. Kullanım kolaylığı sunan ve farklı ihtiyaçları destekleyen ünitelerle hayata geçirilen genç odası takımları, sağladıkları konforun yanı sıra zengin depolama alanları ile de göz dolduruyor. Birbirinden estetik ve ergonomik genç odası takımlarında,  ahşap ve metal gibi farklı materyallerin estetik bir uyum içerinde bir arada kullanıldığını siz de fark edeceksiniz.

Kızınız veya oğlunuz çocukluktan çıkıyor, gençliğe adım atıyor ihtiyaçları değişiyorsa ya da uzun zamandır kullandığı odası artık ona yeterli konforu sağlamıyorsa sizi en yakın Kelebek Mobilya bayiine uğramanızda ve bu kampanyadan faydalanmanızda yarar var.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için Tıklayın…