Turkcell Dergilik’te yepyeni bir kampanya başlattı

Turkcell Dergilik’te yepyeni bir kampanya başlattı

Yayıncılığın evrim geçirdiği son yıllarda artık en kaliteli içeriğe çok hızlı ve her yerden ulaşımın başladığı zamanlardayız.Bunu,teknolojinin de büyük bir hızla geliştiği gerçeği ile birleştirdiğinizde içerik üretiminden bunun yayınlanmasına ve tüketilmesine kadar geçen süreçlerde bile artık müthiş bir hız söz konusu.

Yayıncılığın geldiği son nokta olan dijital ve interaktif medya örnekleri çoğaldıkça bu yayınların büyük kitlelere ulaşmasını sağlayan dijital yayın platformları ortaya çıkmaya başlamıştı.Bu sektörün inanılmaz bir hızla gelişimde öncülerden biri olan Turkcell Dergilik Platformu,yeni yılda büyük bir atılımla kaliteli dijital içeriklerin toplandığı Turkcell Dergilik’te yepyeni bir kampanya başlattı.

Dergilik platformundaki dergilerin hepsine ulaşımı tek bir fiyata sağlayan Turkcell, dijital yayıncılığın göz kamaştırıcı şekilde hızlı yayılmasında büyük bir kaynak olmaya devam ediyor. Ayda 9,90 TL ye tüm dergilere erişim imkanı kampanyası ile Turkcell, yayıncıların, çok daha büyük kitlelere ,akıllı telefonlar ve tabletler ile daha hızlı ulaşmasında büyük bir imkan sunuyor.

Artık yayınlanan tüm dergilere her yerden mobil cihazlarla ayda sadece 9,90 TL ye ulaşılabilecek.Kampanya detaylarında farklı paket seçenekleri de sunan Turkcell, bu mecradaki öncülüğünü pekiştirmiş görünüyor.

Kampanya Detayları için Tıklayın…