Tribu Modern Outdoor Mobilyalar

Tribu Modern Outdoor Mobilyalar

Özel ve modern outdoor mobilyalar Belçika’lı tasarım markası Tribu’nun asıl alanıdır. Erken 90’lı yıllarda, Tribu’nun felsefesinde “teras ve bahçenin, evin bir uzantısı gibi görmek” düşüncesi yatıyordu. Bu düşünüş tarzı o dönemlerde öncü olmuştur. Yılların tecrübesiyle güçlenen ve aile şirketi olan bu tasarım evi, uluslararası alkışlanan bir marka haline gelmiştir. Tribu’nun modern ve şık outdoor mobilyaları artık 50’den fazla ülkede satış yapıyor ve aynı zamanda bu sektörün en iyileri arasında yer alıyor.

Günlük stresimizi unutmak ve dinlenebilmek için tasarladıkları özel parçalardan oluşan bahçe mobilyalarını yapmak onlar için bir tutku haline gelmiş. Her parça modern şıklığın, sadeliğin ve kalitenin karışımından oluşmuştur. Markanın modern outdoor koleksiyonunda bahçeniz veya terasınız için aradığınız her şey bulunmaktadır. Güneşlik ve outdoor aksesuarları ile her teras ve bahçe, aile ve arkadaşlarla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mekâna dönüşecektir.

Koleksiyonların modern şıklığı, kendine özgü saflığı ve bireysel modernizmin karışımı oluşu ve markanın bu tarzı insanlara hep keyif vermiştir. En iyi iç mekân mobilyalarına kıyasla Tribu’nun modern dış mekân mobilyaları karateristik ve zarif detaylarıyla ustalıkla sergileniyor.

Uluslararası tasarımcıların büyük bir kısmı markayı desteklemektedir. Marka, Tribu’nun tarzını anlayan seçkin tasarımcılar ile çalışmaktadır. Koleksiyonlarda da bu tasarımcılar tarafından tasarlanmış basit çizgiler ve eşsiz detayların dikkat çektiği modern outdoor mobilyalarını görebilirsiniz.