Tepe Home’da Masal Gibi Bir Kış

dfot

 

Tepe Home’un  2013-2014 Sonbahar-Kış ve Yılbaşı Koleksiyonu Masalsı güzelliği ile dekorasyon severlerle buluşuyor.

 

Ev Dekorasyonu ve Mobilya sektörünün zincir mağazacılık alanında lider konumdaki markası Tepe Home,   2013 – 2014  Sonbahar-Kış ve Yılbaşı ürünlerini Cevahir Alışveriş Merkezindeki mağazasında basın mensuplarına  tanıttı.

 

Sonbaharın esintisiyle birlikte gelen soğuk havalarda içinizi ısıtacak yüzlerce ürün Tepe Home mağazalarında sizleri bekliyor.

 

Tepe Home’un 2013 – 2014 Sonbahır-Kış ve Yılbaşı Koleksiyonu 3 ana temadan oluşuyor.

 

BİR KIŞ MASALI    : Geçmişin asaletini kaliteyle harmanlayarak sunan, konforlu hayatı seçenlere özel hazırlanmış bu koleksiyonda; Tarihin hazinelerini anımsatan, günümüz zamanının izlerini taşıyan parlak yüzeyler, süslü işlemeler, özenle yapılmış el işi danteller  göz dolduruyor. Bordo, vişne, romantik pembe, bej, kürk, kadife, eskitme, ahşap, kapitone, brokad ve antik gold’lardan  oluşan koleksiyon, yılbaşı ürünleri ile birlikte bu kışı bir masal gibi geçirmenizi sağlayacak.

 

KLASİK ŞÖLEN       : Frapan, gösterişli konseptleri birleştiren, dekoratif ögeleri yoğun ve zamansız bir şekilde kullanan, sıradışı çizgilere sahip, koleksiyonerlere özel hazırlanmış bu koleksiyonda; Doğa ve sanat, dekoratif ve gösterişli bir şekilde kullanılıyor.  Kış bahçeleri, hayvan desenleri, toprak tonları, zümrüt yeşili, çimen yeşili, petrol mavi, kobalt mavi, mor, taba, süet ve patchwork’lerden oluşan koleksiyon, yılbaşı ürünleri ile birlikte evinize şölen havası getiriyor.

 

SADELİĞİN ASALETİ:  Hayatın tüm anlarını dolu dolu yaşayan, seyahati seven, özgür düşünen ve bir o kadar da eğlenceli hale getirenler için tasarlanan bu koleksiyonda; maskülen çizgiler ve kumaşlar, ekoseler, deri, metalik gri, gold, bronz, lacivert, gök mavi, sportif ve dünya haritası desenleri kullanılıyor.