Tavsiye Evi

dfot

Tavsiye Evi:

Hem Diğer Evler Gibi; Hem Çok Farklı

 

Bağdat Caddesi üzerinde, Bostancı Suadiye arasında yer alan bir apartmanın, 7 numaralı dairesindeyiz. Oldukça şık ve kullanışlı döşenmiş oldukça geniş ve ferah bir apartman dairesi burası. Dışarıdan bakıldığında bu cadde üzerindeki binlerce benzerlerinden farksız. Peki nedir farkı gelin beraberce öğrenelim.

 

2 ay kadar önce, bu apartman dairesi Renan Tavukçuoğlu ve ekibi tarafından Tavsiye Evine’ne dönüştürülmüş ve proje böylece hayata geçmiş. En yakın zamanda da Avrupa yakasında, Tavsiye Evlerinin ikincisini hayata geçirmeyi hedefliyorlar.

 

Tavsiye Evi, tavsiye meleklerinin merak ettikleri ürünleri birebir deneyimleyebilecekleri bir ev. Amaç açık; farklı markalarla döşenmiş bu evde, ürünleri ve kadınları samimi bir ortamda buluşturmak. Markaların birebir olarak tüketiciye ulaşmasında aracı olmak ve de kullanıcıdan gelen yorumları geribildirim olarak ürün yetkililerine ulaştırmak.

 

Detaylı çalışma ve planlamaların sonunda; sıcak, samimi, feminen detaylarla öne çıkan kullanışlı bir ev ortaya çıkmış. Açık konforlu bir mutfak; oldukça iddialı döşenmiş bir salon, çalışma alanı ve çocuk odasından oluşuyor Tavsiye Evi. Dairenin geri kalan bölümü Renan Hanım ve ekibi tarafından ofis olarak kullanılıyor.

 

Banyolarda kullanılan doğal taş görünümlü seramikler tercih edilmiş, salonda ise kullanılan lamine parke görünümlü seramiklerle yaşam alanı olarak kabul edilen bu mekanda hem fonksiyonellik hem de estetik bir arada yer alabilmiş demek  yanlış olmaz.

 

 

 

 

Peki neler oluyor bu evde? Biraz da ondan bahsedelim.  Ünlü blogger şefler geliyor bu eve, yemekler pişiriyor, sohbetler ediliyor, lansmanlar yapılıyor, Uzmanlara merak edilen sorular sorulup-cevaplar alınıyor, hem anneler hem çocuklar için bilgilendirici sohbetler yapılıyor. Bilinçli ürün tercihleri için markalar yakından tanınıyor ve sonra da tüm bu keyifli anlar arkadaşlarla paylaşılıyor.

 

Bu evde toplantılara katılan kadınlara Tavsiye Meleği deniyor. Şu anda ülkenin dört bir yanından, birçok farklı ilden gelen Tavsiye Melekleri mevcut. Tavsiye Meleği olmak da çok kolay üstelik; tek yapılması gereken tavsiyekanali.com adresinden “Tavsiye Meleği” olmak için formunu doldurmak.

 

Doğru Meleği doğru etkinliğe davet edebilmek için  ağırlıklı olarak online anket yöntemini kullanıyorlar. Her etkinlik için 10 Melek  seçiliyor ve davet ediliyor. Markette, bakkalda, çarşıda, pazarda, TV reklamlarında gördüğünüz tüm markalar dönüşümlü olarak etkinlik yapabiliyorlar bu özel evde.

 

Tavsiye Evi’ni döşeyen markalar;

 

Mutfak: Hafele ve Franke

Yerler, duvarlar ve banyolar: Vitra

Çocuk odası: Joker

Mobilyalarımız: evmanya.com

Porselenler: Kütahya Porselen

Aydınlatma: Viko & TAV Cam
Elektronik: Panasonic

Yayın: D-Smart

Küçük ev aletleri ve süpürgeler: Tefal, Rowenta, Moulinex