Smile Lazer Teknolojisi

Smile Lazer Teknolojisi, Dünya Göz Hastanesi’nin kullandıkları lazer tedavisine verdiği ad. Uzun süredir gözündeki çeşitli rahatsızlıklardan ve bunların hayatına kattığı zorluklarla uğraşan hastalar için oldukça yüz gülümsetici çözümler sunuyor, bu gelişmiş yöntem. Adını da buradan alıyor.

Nedir avantajları diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Miyopta 10, astigmatta 5 numaraya kadar ileri derecelere uygun bir yöntem Smile Lazer, ilk sırada hemen bunu belirtelim. Kapalı  cerrahi tekniğini ile sunulan, tek adımda ameliyat ve güvenli iyileşme gibi yan etkiler, tekniği hasta açısından cazip hale getiren diğer faktörler. İnce kornea yapısı olanları veya doğal sonuç elde edilip edilmeyeceği konusunda tereddütleri olanları da tatmin edecek Smile Lazer, daha okurken birçoğunuzun kalbini kazandı diye düşünüyoruz. Yanılıyor muyuz? Lazer Operasyonları esnasında,  karar verenleri en çok zorlayan konulardan biri de korneanın biomekaniğinin operasyon sonrası durumu oluyor. Yaygın olan ve bugüne kadar kullanılagelen diğer lazer teknolojiler, bu konuda tam bir garanti veremiyor. Oysa  Smile Lazer uygulaması, diğer Lazer cerrahi çözümlere göre bu konuda daha etkin sonuçlar elde ediyor.

Şayet siz de uzun zamandır duyduğunuz Lazer Teknolojisi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyor ve Dünya Göz Hastanesinin Smile Lazer cerrahisi hakkında bir karar alıp, hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, tavsiyemiz size en yakın Dünya Göz Hastanelerinden birine ulaşıp randevu almanız. Sizi de gülümsetecek cevaplar bulacaksınız.

 

Randevu ve ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız..