Şehir Merkezinde Sade Bir Yaşam

Şehir Merkezinde Sade Bir Yaşam

Çiftimiz çocukları doğduktan sonra daha büyük bir eve taşınmaya karar vermiş ve şehrin göbeğindeki bu geniş daireyi görür görmez satın almışlar. Yoğun iş hayatları yüzünden, şehir merkezinde pratik bir yaşam sürdürmeyi tercih etmiş çiftimiz. Evlerinin, kendilerini günlük yaşamlarının koşturmasından ve telaşından arındırarak, hayatlarını kolaylaştırabilecek bir tarzda yuva olması gerektiğinde uzlaşmışlar. Bu sebeple dekorasyonda yalın ve doğal olana yönelmişler.

 

Mutfaklarında pratik, her şeyin düzenli bir şekilde dolaplara yerleştirilebildiği açık, minik mutfak ev sahiplerimizin bu konuda ki ihtiyaçlarını fazlasıyla tatmin etmiş. Yemek odasında yer alan yemek masalarının birçok kişiyi aynı anda ağırlamaya uygun bir şekilde, etrafında çok da eşya olmayan bir alana rahat rahat yerleştirilmesini tercih etmişler.

Yatak odalarında ise fonksiyonellik ve doğal ışıktan faydalanma önceliklerini belirleyen ev sahiplerimiz sonuçtan oldukça memnun kalmışlar. Her yeni yıl zamanı sevdiklerine yemekler, süpriz partiler düzenleyen çiftimiz yakınları için minik süprizler yapıp onları evin dört bir köşesine serpiştirmek de ayrıca keyif aldıklarının altını çiziyorlar.

Çiftimiz çocuklarıyla beraber yılın bu zamanında evlerinde tatlı bir heyecanın olmasını çok sevdiklerini belirtiyorlar. Abartıdan uzak süslemeler ve sevdiklerine hazırladıkları küçük süprizler evlerinde güzel bir yeni yıl ruhu oluşturmuş.