Schineder Elektirik | M Pure

Schineder Elektirik / M Pure

Bildiğiniz gibi Schineder Elektirik, Enerji yönetiminde uzman, global bir Şirket. Hiçbir güç kesintisi olmaksızın daha az enerji harcayarak kar hanemizi iyileştirebilmeyi hedefliyorlar. Bu amaçla, elektrik santralinden, evde kullandığımız prize kadar enerjiyi daha güvenli, güvenilir, verimli ve üretken kılan çözümler ile bu amaca hizmet ediyorlar.

Artık hepimizin bildiği gibi, akıllı anahtar ve prizler sayesinde evlerimiz daha konforlu, güvenli ve enerji tasarruflu hale geliyor. Örneğin; gösterge lambalı anahtarlar, kapı kapalı olduğunda bile açık kalan ışıkları gösteriyor, koruyucu kapaklı anahtarlar banyo ve garajlarda tozu ve nemi uzak tutuyor, çocuklarımızın emniyeti için çocuk korumalı prizleri ve hangi cihazın bağlanması gerektiğini gösteren prizleri kullanabiliyoruz. Bu örneklerin sayısını artırmak mümkün ama sanırız ne demek istediğimiz aslında gayet açık.

M Pure serisi ile ise Schineder, doğal yaşamı sevenlere yalnızca doğal malzemelerden oluşan anahtar priz serisi sunuyor. Evinizde ve yaşamınızda doğal bir görünümü ve doğal malzemeyi tercih eden bir yaklaşım içerisindeyseniz eminiz M Pure serisi tam size göre.

Detaylı bilgi için Tıklayın…