Santa Caterina

dergi_form_nisan
SANTA CATERINA

 

Portakal ve limon bahçeleri ile çevrili, ışık, alan, ve renklerin ayrılmaz bir parçası olan büyüleyici bir dönem mimarisi ile tamamlanan Santa Caterina’da zamanla ve dünyayla bağlarınızın kopacağı garantisini veriyoruz. Santa Caterina, ışığı, suyu, terasları, huzur veren havuzları, yemyeşil bahçeleri, sofistike dekorasyonuyla, iç ve dış mimarinin bu zevkli buluşmasında  dinlenmek için adeta bir davetiye sunuyor. Klasik ve Akdeniz peyzajıyla,  Amalfi sahilinde geniş bir arazinin ortasında yer alan otel, tüm renkleriyle Akdeniz Ruhunun örnek bir ifadesi.

Önemli bir Avrupa geleneği olan Büyük Tur’un en beğenilen noktası olan bu bölgede Santa Caterina Hotel, konuklarına üst düzey misafirperverlik sunuyor.

Son zamanlarda İtalya’nın en iyi işletmelerinden biri olarak oylanan Santa Caterina Hotel uzun yıllardır,  profesyonel kadrosuyla büyük bir samimiyetle ve zerafetle, misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor.

Bir aile oteli olan Santa Caterina bütün bu karakteristik ve benzersiz ambiyansı oluşturmak için tam 4 nesildir emek veriyor ve sevgiyle işletiyor.

Gecesi ve gündüzüyle bambaşka
güzellikleri ortaya çıkan, romantik anlarınıza eşlik edecek, cennetten bir köşe Amalfi. Santa Caterina bu bölgeyi ziyaret etmek isteyenler için ideal istikametlerden biri.
dergi_form_nisan