Sancal

Sancal

1970 lerin başında kurulan Sancal’ın, saf, basit çizgiler ve detaylarla ürettiği döşemeler ve mobilyalar, tasarımcıların övgülerini toplayan zamansız tasarımlarıyla alanında rakipsiz olan bir firmadır. Eğer siz de çağdaş tasarıma sahip bir kanepe istiyorsanız, Sancal’ın koleksiyonlarını incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İş hayatında 40 yılı aşan Sancal, çağdaş döşemeli mobilyada İspanya’nın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Özellikle otel, ofis ve restoran gibi alanlarda birçok yabancı pazarlarda yüksek profile sahiptir.

Sancal tasarımları basit ve taze çizgilerle karakterize edilir. Bunların hepsi çok zamansız zamansız tasarımlarını ortaya çıkarırken ürünlerin hepsi çok fonksiyonlu olarak tasarlanmıştır.

Bugün Sancal, Avrupa’nın yanı sıra, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur ve Malezya’da da tanınmış bir marka, şimdilerde ise ABD pazarına girmiş durumda. İspanyol mobilya ve döşeme markası olan Sancal, toplantı odaları için tasarlanmış ve asma akustik gölge içeren bir mobilya koleksiyonunu tanıttı.

Bu alanda tek olan Sancal yeni bir akım başlattı.

Nadadora Design Studio tarafından, Sancal yeni Gráfica koleksiyonu için tasarlanan Tartana, adını iki tekerlekli ve kubbeli at arabası anlamına gelen İspanyolca kelimeden alıyor. Koleksiyondaki en yaratıcı tasarımlar arasında yer alan bu ve bunun gibi özel birçok ürünün geniş renk seçenekleri mevcut.

Sancal’ın tamamen İspanya’da üretilen mobilyaları sıkı kontrollerden geçiyor. Şirket ayrıca, kullandığı malzeme ve üretim yöntemleri açısından çevrenin korunması konusunda son derece kararlı bir yapıdadır.