Sabrinas Haus

Bozburun’da doğayla başbaşa kalıp  huzur ve konforu bir arada bulacağınız bir cennet köşesi.

Mavinin her tonunun bir arada görülmesinin mümkün olduğu havuz kenarı, manzara ve atmosfer itibariyle otelin en karakteristik alanlarından birini oluşturuyor. Burada geçireceğiniz keyifli huzur dolu saatlerin finalinde özel hazırlanmış ağaç evlerde yaptıracağınız bir masaj tazelenmenize ve yeniden doğmuş gibi hissetmenize neden olacaktır. Garanti veriyoruz. Otelin işletmeci Gümüştaş çifti aynı zamanda projenin mimari aşamasını da üstlenmiş. Tarihle, doğal güzelliklerle dolu bu koya yakışan bir otel, ortaya çıkmasını sağlamışlar. Aldıklarında 20 yıllık eski bir otelmiş burası, orijinaline uygun bir restorasyon sürecinden sonra, birbirinden özgün 17 odası olan bu eşsiz atmosfer ortaya çıkmış.

 

Odalarının sanat eserleriyle, birbirinden ilginç vintage objelerle ve zengin tekstil ürünleriyle donatıldığı misafirleri için en cazip alanları elbette yemyeşil bir doğanın benzersiz bir mavilikle kucaklaştığı bahçe ve kumsalı oluşturuyor. Denizin, yeşilin ve otelinden birbirinden cazip çeşitlerden oluşan lezzetlerinin ortasında kendinizi başka bir boyuta geçmiş hissedeceğinizi şimdiden belirtelim.

 

Herbiri birbirinden farklı olarak tasarlanan otel odalarında ve tüm ort ak alanlarda birbirinden özel özenle seçilmiş objeler özel üretim mobilyalar ve tekstil ürünleri göze çarpıyor. Kişiye özel hizmetin sınırlarının yeniden çizildiği mekanlar tahmin edebileceğiniz gibi çoktan birçok insanda bağımlılık yaratmış durumda. Her yıl, hatta yıl içerisinde buraya gelmeyi iple çeken müdavimleri için otel yaşamlarının ayrılmaz bir parçası adeta. Bunun nedenini

anlamak çok da zor değil.