Rudolf Van Nunen Karaköy’de

Rudolf Van Nunen Karaköy’de

Dünyaca ünlü şef Rudolf Van Nunen, 21 yıldır yaşadığı Türkiye’de ilk restoranını açtı. Karaköy’ün yeni oteli 10 Karaköy’de, A Morgans Original’in içerisinde konumlanan Rudolf, Akdeniz ve dünya mutfağından lezzetlere yer veriyor. Rudolf’u, “duyguların hayat bulduğu, ruhunuzun yenilendiği, günün tamamında her öğüne tat ve duygu katmaya kendini adamış bir mekan” olarak tanımlayan başarılı şef Rudolf Van Nunen, mutfak serüvenine böylece kendi restoran konseptinde devam ediyor.

Fransız, Hollanda, Alman, İngiliz, Türk, Endonezya, Thai ve Cajun mutfakları konusunda deneyimlere sahip olan ve başarıları birçok ödül, madalya ile taçlandırılan dünyaca ünlü şef Rudolf Van Nunen, Türk damak tadına uygun lezzetler sunmayı hedefliyor. 62 kişilik restoran ve 20 kişilik teras kapasitesiyle Rudolf, Slow Food konseptiyle hizmet veriyor. Doğallık ve lezzetin ön planda olduğu menüsüyle beğeni toplayan Rudolf, modern iç dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Ekosistemlerin özelliklerini korumayı teşvik eden bir hareket olan Slow Food konsepti ile hizmet veren mekan, doğanın gizemli ve lezzetli ürünlerini misafirlerine en iyi şekilde yansıtıyor. Restoran menüsünü her 3 ayda bir mevsimsel olarak değiştirecek olan deneyimli şef Rudolf Van Nunen, mutfağa verdiği önemi kendi restoranında her fırsatta gözler önüne seriyor. Ev yapımı ekmek ve pastalar, yöresel peynirler gibi daha birçok lezzet, doğallığı simgeleyen Rudolf’ta misafirleri tazeliyor. Uzun çalışmalar sonucu oluşturulan geniş şarap kavıyla da adından söz ettiren mekanda “Riedel” odasında uluslararası ödüllü şaraplar bulunuyor.

Otelin teras katında konumlanan Sky Terrace ise panoramik İstanbul ve Boğaz manzarası eşliğinde içkisini yudumlamak isteyenlere hitap ediyor. İş çıkışı, yükselen değer Karaköy’ün merkezinde dinlenmek ve keyif yapmak isteyenler, DJ eşliğinde eğlence imkanı da sunan Sky Terrace’da buluşuyor.

 

“Rudolf”, duyguların hayat bulduğu, ruhunuzun yenilendiği, günün tamamında her ögüne tat ve duygu katmaya kendini adamış bir mekandır. Doğanın tüm zenginliklerinin geniş kullanımı, gizemli ve lezzetli “Rudolf” mutfak ve yemek sanatını yaratmıştır.

Masa ve sandalyeler, çiçek ve yaprak benzetmesiyle özel olarak tasarlanmıştır.

Sanatsal fikirlerin evrimi bize “Rudolf  Restaurant Konsepti”nin kimliğini tanımlamıştır.

Tatlı bir sohbete, nezih bir ortama ihtiyacınız varsa Rudolf Bar’da keyifli bir akşam sizi bekliyor…