Poliform Dünya’da 70 ülkede

Poliform Dünya’da 70 ülkede

Poliform’un Dünya’da 70 ülkede showroomu bulunuyor. New York, Tokyo, Londra, Sidney, Los Angeles, Hong Kong gibi dünyanın öne çıkan şehirlerinde %100 (Made in Italy) limitsiz yaratıcılık hedefi ile 1942’den beri mobilya sektörüne deneyimlerini aktarıyor.

Poliform nitelikli çözümleri, malzemesi, cilası ve renkleri ile farklı stilleri kendi tarzlarına göre yorumlar. Gerçek bir sistem bileşimi estetik olarak çeşitlenen elementleri, bileşimindeki özgürlük teklifi ve farklı yaşam tarzları için kişisel çözümler sunuyor.

Poliform; salon, yemek, yatak, çalışma ve giyinme odalarına özel yaptıkları mobilyalarla Dünya’da pek çok insanın beğenisini kazanmayı başarmış. Bu İtalyan marka herkesin isteğine uygun modüler ve fonksiyonel çözümler üreterek mobilyalar tasarlıyor.  Mekana uygun hale getiren ve mobilyalarını kişiselleştirebilen bu marka modernizme olan tutkusunu tasarımlarına da yansıtıyor.

İtalya’nın en iyilerinden biri olan Poliform, kitaplıklardan gardıroplara, yatak odası tasarımlarından yemek masalarına kadar evinizdeki yaşam alanınızı tamamlayacak her şeyi bütünsel bakış açısı ile ele alıyor. Carlo Colombo, Marcel Wanders, Paolo Piva, Jean-Marie Massaud, Paola Navone gibi Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışan İtalyan markasının bütün ürünlerini Etiler’deki showroomda görmek de mümkün.

Poliform’un Türkiye’deki tek yetkili satıcısı İtaldeko’dan markanın ürünlerini satın alabilir, evlerinizi kendi tarzınıza göre güzelleştirebilirsiniz.