Piknik İstanbul

Piknik İstanbul

İster kahvaltı ister öğle kaçamağı ister gün batımı veya kumsaldı, çimendi, kayalıktı, manzaraydı hiç fark etmez işin içinde bir piknik sepeti varsa mutluluk garantidir hep. O sepetin içinden gelen evlilik teklifleri, yaşanan romantik anlar veya sadece tek kişilik bir kaçamak için en güzel fikirdir piknik.

Zeynep Ka ve Ayça Bayrak’ın kurdukları Piknik İstanbul, size özel hazırlanmış piknik sepetlerini satış noktalarından alıp bir defa bile olsa gündelik hayatın hızlı temposuna ve yemek alışkanlıklarına biraz ara vererek; İstanbul’u, parkları, yeşil alanları ve sağlıklı piknik sepetleri ile bir de ‘’yavaş şehir’’ olarak deneyimlemenizi
amaçlıyor.

Piknik yapmanın keyfine varıp bunu alışkanlık haline getirirsiniz diye size geri dönüştürülebilir sepetler hazırlanıyor.

Tek yapmanız gereken piknik yapmayı planladığınız hafta cuma günü saat 15.00’dan önce istediğiniz sepeti seçip info@piknikistanbul.co adresine iletmeniz ve sepet tutarını yatırmanız. Sonrasında belirlediğiniz gün ve saatte sepetiniz sizi bekliyor olacak.