Persil Power-Jel yenilendi, hanımlar lekelere karşı güçlendi…

Persil Power-Jel şimdi çamaşırda lekelere karşı çok daha etkili. Türkiye’nin en iyi sıvı deterjanı Persil, güçlendirilmiş formülüyle 20 dereceden itibaren lekeleri tüm sıvı deterjanlardan daha iyi çıkarıyor.

Persil Power-Jel yenilendi, hanımlar lekelere karşı güçlendi…

Üstün kalite ve teknolojisiyle Türkiye’de çamaşır temizliğinde deterjan sektörünün öncü markalarından Persil, kusursuz temizlik için çözüm formülünü çok daha ileriye götürüyor. Daha etkili enzim karışımına sahip olan yeni Persil Power-Jel, temizleme performansını artırarak lekeleri tüm sıvı deterjanlardan daha iyi çıkarıyor. Persil’in bu üstünlüğü ise bağımsız bir test enstitüsü tarafından onaylanmış bulunuyor.

Patentli ve özel ColdZyme formülü sayesinde, yıkama işleminin hemen başında, 20 dereceden itibaren mükemmel temizlik sağlayan Persil Power-Jel şimdi aktif temizleme gücünü artırdı. Persil Power-Jel ayrıca çamaşırların temizlenmesi ve zorlu lekelerin çıkarılmasının yanı sıra Coldzyme teknoloji sayesinde çamaşırların dokusunun ve renklerinin korunmasına da yardımcı oluyor. Persil Power Jel’in leke çıkarmadaki üstün performansı ile hem beyazlar hem de renkliler tertemiz oluyor. Çamaşırlara hemen etki eden jel formül, kalıntı bırakmayan ve makineye zarar vermeyen sıvı deterjan sayesinde hanımlar muhteşem temizliğin gururunu yaşıyor.

Pınar Altuğ Atacan, Persil için ilk kez kızı ile kamera karşısında…

Persil’in yeni formülü için yapılan fotoğraf ve reklam filmi çekimlerinde ise markanın sevilen yüzü Pınar Altuğ Atacan ilk kez kızıyla beraber kamera karşısına geçmiş bulunuyor.

 

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, 2015 mali yılında 18 milyar 100 milyon Euro’luk satış ve 2 milyar 900 milyon Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.