Paro Kart Dünyası | Hayatı Nasıl Alırdınız ?

Paro Kart Dünyası Hayatı Nasıl Alırdınız

Kasım Sayısından itibaren bu köşede işi gücü  “Hayatı Nasıl Alırdınız ?” sorusuna verdiğiniz cevaplara yoğunlaşmak olan Paro’nun keyifli ve ayrıcalıklı dünyasının kapılarını sizlerle birlikte aralıyacağız.

Paro Kart sadece alışverişinizde değil, hayatınızın her anında yanınızda olup heyecanınızı paylaşmaya, alışıla gelmişin dışında bir ayrıcalıklar dünyası çünkü merkeze insanı koyan bir yaklaşıma sahip.

Bize duyarlı markalar ile birlikte bizi dinlemesi, tanıması ve ihtiyaçlarımıza yönelik çözümler sunması da bu yüzden peki nasıl başarıyor tüm bunları gelin birlikte göz atalım…

paro-kart

İyi ki Evleniyoruz Kulübü & Dikkat Çocuk Var Kulübü

Paro bizi anlayıp ihtiyaçlarımıza odaklanıyor ve bu nedenle sadece buna odaklanan markalarla birlikte yürüyor.

Çeşitli programlar aracılığıyla yaşamınızın bir çok farklı evresinde bize eşlik edecek çözümler geliştiriyor bunu da kurdukları kulüpler sayesinde yapıyor.

paro-iyiki-evleniyoruz-kulubuparo-dikkat-cocuk-var-kulubu

Örneğin evlenme aşamasında olanlar için İyi ki evleniyoruz kulübü ve Anne Babalar için Dikkat çocuk var kulübü önemli günlerde sevdiklerini sevindirmek isteyenler için farklı kulüpler kurmuşlar.

Hatta yeni mezunlar için Kariyer Başlasın isimli bir kulüp de yoldaymış bakalım gençler için ne gibi fırsatlar sunacaklar?

Yeri geldikçe bizde sizler için bu kulüpleri mercek altına alacağız ve faydalarını masaya yatıracağız şimdiden söyleyeyim sadece markalar yok bu kulüplerde, yaşamınızın bu adı geçen dönemlerinde neye ihtiyacınız varsa o var tavsiyeler, içerik ve makaleler, farklı bakış açıları,  asistans hizmetleri vb.. bu her geçen gün daha da değerli hale gelen çok çağdaş ve ilerici bir bakış açısı. Laf aramızda bu yalnız olmadığımızı hissettiren bakış açısının hızla yayılması her birimizin lehine siz ne dersiniz?