Paro Dünyası | Hayatı Nasıl Alırdınız?

HAYATI NASIL ALIRDINIZ?

Kasım sayısından itibaren bu köşede, işi gücü “hayatı nasıl alırdınız?” sorusuna verdiğiniz cevaplara yoğunlaşmak olan Paro’nun, keyifli ve ayrıcalıklı dünyasının kapılarını, sizlerle birlikte aralayacağız.

Paro, sadece alışverişlerinizde değil, hayatınızın her anında yanınızda olup heyecanınızı paylaşmaya talip olan, alışılagelmişin dışında bir ayrıcalıklar dünyası. Çünkü merkeze insanı koyan bir yaklaşıma sahip.

Bize duyarlı markalarla birlikte bizi dinlemesi, tanıması ve ihtiyaçlarımıza yönelik çözümler sunması da bu yüzden. Peki nasıl başarıyor tüm bunları, gelin birlikte göz atalım.

HAYATA DOKUNUN

Hayat hızla akıyor. Okulları bitiriyoruz, kariyerlerimize atılıyoruz, evleniyoruz, çocuk sahibi oluyoruz, kutlamak istediğimiz mutlu günlerimiz oluyor. Bazen de başkasının bizim adımıza hayatımızı kolaylaştırmasını tercih ettiğimiz zor anlarımız…Bireysel tercihlerimiz, toplumsal sorumluluklarımız da eklenince liste uzayıp gidiyor. Hal böyle olunca, yaşam denilen bu zorlu maratonda bizim ihtiyaçlarımızın, alışkanlıklarımızın farkında olan, buna özel çözüm ve önerilerle karşımıza çıkan Paro gibi bir dosta hangimiz ihtiyacımız olmadığını iddia edebiliriz? Hiçbirimiz!

Paro, sevdiğimiz ve bize değer veren markalarla birlikte, bizi özel ve değerli hissettiren bilgi ve çözümlere yer veriyor dünyasında. Bizi mutlu edecek önerilerle ve hizmetlerle yaşam yolculuğumuzun ihtiyaç duyduğumuz her evresinde yanımızda olmayı hedefliyor. Çok net ve çok akıllıca değil mi? Çünkü hepimizin yaşamı hem çok benzer, hem de bir o kadar kişiye özel evrelerden oluşuyor. Malum! Kendi bireysel hikayemizi yazarken hayatın çeşitli ortak evrelerinden geçiyoruz. Paro gibi, yaşamımızın ve alışkanlıklarımızın çok farkında olan bir kanaldan, doğru bir yönlendirme alabilmek hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor.

İYİ Kİ EVLENİYORUZ

Paro bizi anlayıp ihtiyaçlarımıza odaklanıyor ve bu nedenle sadece buna odaklanan markalarla birlikte yürüyor. Çeşitli programlar aracılığıyla, yaşamımızın birçok farklı evresinde bize eşlik edecek çözümler geliştiriyor. Bunu da kurdukları kulüpler sayesinde yapıyor. Örneğin evlenme aşamasında olanlar, anne babalar, önemli günlerde sevdiklerini sevindirmek isteyenler için farklı kulüpler kurmuşlar. Hatta yeni mezunlar için “Kariyer Başlasın” isimli bir kulüp de yoldaymış. Bakalım gençler için ne gibi fırsatlar sunacaklar?

DİKKAT ÇOCUK VAR

Yeri geldikçe biz de sizler için bu kulüpleri mercek altına alacağız ve faydalarını masaya yatıracağız. Şimdiden söyleyelim, sadece markalar yok bu kulüplerde, yaşamınızın bu adı geçen dönemlerinde neye ihtiyacınız varsa o var. Tavsiyeler, içerik ve makaleler, farklı bakış açıları, asistans hizmetleri vb. Bu her geçen gün daha da değerli hale gelen çok çağdaş ve ilerici bir bakış açısı. Laf aramızda bu yalnız olmadığımızı hissettiren bakış açısının hızla yayılması her birimizin lehine.

Siz ne dersiniz?