Outdoor Yaşam Dönemi Başlamıştır

Outdoor Yaşam Dönemi Başlamıştır

Bahçe – Balkon – Teras Bizi Bekler…

KİM TUTABİLİR BİZİ İÇERİDE?

Evinizde hangisi var onu bilemiyoruz.

A) Üçü birden olabilir maşallah, ne mutlu size.

B) Hiçbiri olmayabilir. O zaman direkt diğer başlığa geçiniz.

Balkonlar ve bahçeler yaz günlerinin vazgeçilmezi malum. Özelleştirilmiş, biraz da mümkünse dış dünyadan özerkleştirilmiş olmaları önemli. Çok bir şey  değil kastımız; mobilyaların da pahalı veya şık olması değil esas vurgulamak istediğimiz.

Her zaman mobilya markalarının kataloğundan çıkmış gibi görünmeleri de istenilen sonucu vermeyebilir, onu da hemen ifade edelim. Olayı kişiselleştirmek, aile bireylerinin zevklerine hitap edecek ayrıntılar katmak ve rahat edilebilecek

özgün kompozisyonlar yaratmakta esas marifet. Biz  ilerleyen sayfalarda bizim gözümüze çarpan ürünleri sizinle paylaşacağız, aralarından sevdiklerinizi kendi outdoor köşenize uyarlayabilirsiniz.

Okuma Ya da Çalışma Köşenizi Evin Dışına Taşıyın

Kendinize ait bir teras- bahçe vs varsa şahane. Yok mu sıkıntı yok, portatif taşınabilir bir çözümle bütün parklar sahiller sizin. Elbette buralardaki cafe ya da çay bahçelerini de kullanabilirsiniz ama rahat bir minderin veya şezlongun, termosta kahvenin sağladığı kişisel ortamı hiçbiri size garantileyemez.

Alternatifleri bir gözden geçirin deriz biz yine de bu yüzden. Bazen bir yer örtüsü ve rahat bir yastık bile işinizi çözmeye yetecektir. Unutmayın basitlik çokluktur çoğu zaman. Biz demedik!

Yürüyüş, Scooter ya da Bisiklet Parkurunuz Olsun

Bazıları doğuştan sporcu, zaman, mekan, koşullar gibi ayrıntılara takılmadan hareket edebilme kapasitesine sahipler. Bu çok takdir edilesi bir durum.

Şayet onlardan biriyseniz sizin için hayat zaten güzel.

Gelelim ikinci gruba: hareket etmenin sağlık için ne kadar önemli olduğunun farkında olup da otoparktan ofise, evden arabaya kadar gidebilen umutsuzlar da. Gün bugündür, daha iyi bir iklim veya mevsim bulmanın imkanı yok.

Rengarenk laleler, yeşeren doğa, ılık ama terletmeyen hava, tüm koşullar elverişli spor yapmak için. Yeter ki sizi motive edecek yönteme karar verin bir an önce. Zaman dediğin su gibi akıp gidiyor unutmayın!

Piknik Candır

Lezzetli yiyecekler, keyfinize göre bir içecek, rahat bir oturma hatta kaykılma düzeni, sevdikleriniz ve doğa… Dünyada bundan daha güzel bir tablo olabilir mi. Ekipmanı düşünülmüş, gerekli hazırlığı yapılmış bir piknik bütün ziyafet sofralarından daha güzeldir bize göre, siz ne dersiniz?

Piknik sıradan bir haftasonunun en güzel ilacı diye düşünüyorsanız, şimdiden mevcut piknik malzemelerinizi gözden geçirip, eksik gedik listesi yapmak hayatınızı çok güzelleştirecektir. Bizden söylemesi!