NUTELLA SEVERLER İÇİN GÜZEL HABER

NUTELLA SEVERLER İÇİN GÜZEL HABER

 Eataly İstanbul, Nutella işbirliği ile Türkiye’nin ilk Nutella Cafe’sini açtı. Eataly’nin Executive Şefi Claudio Chinali’nin Nutella ekibi ile birlikte hazırladığı, tamamı Nutella içeren özel menüsüyle Nutella Cafe’de tadına doyulmaz bir lezzet şöleni sizi bekliyor.

 

Nutella Café için özel olarak hazırlanan menüde, İtalyan tatlılarının içi Nutella dolu hallerini yaratıyor. Ahududu ile servis edilen içi Nutella dolgulu tart tartelletta con Nutella, kağıt helva arasına sürülmüş Nutella ile servis edilen wafer con Nutella, Nutella ve krema kaplı geleneksel Roma usulü çörek maritozzo con Nutella, içi Nutella ve ricotta dolu İtalyan tatlısı cannoli con Nutella seçenekler arasında. Çıkarken çok da güzel bir alternatif sunuyorlar size; üzerine kendi adınızı yazdırdığınız dev Nutella kavanozlarını da buradan alabilirsiniz.

 

Çocuk hayranları kadar büyük hayranlarının da ülkemizde çok sayıda olduğu Nutella markası çok doğru bir mekan konsepti olmuş bizce. Bu kışın en tatlı haberlerinden biri olduğunu düşündüğümüz Nutella Café haberini yaparken, bu yüzden bizim yüzümüzde anlamsız bir gülümseme belirdi. Eminiz siz de okurken duygularımızı paylaşacaksınız.

 

Nutella Cafe, hem hayatın hem de Nutella’nın tadını çıkarmak isteyenlerin yeni buluşma noktası oluyor. Şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın!