Nude

dergi_form_nisan

 

Şişecam Dünyaca Ünlü Tasarımcılarla Ilk Global Tasarım Markası ‘Nude’u Yarattı.

 

Şişecam Topluluğu, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarıyla, ilk global tasarım markası  ‘Nude’u yarattı. Global bir tasarım markası yaratmaktan dolayı büyük heyecan duyduklarını ifade eden Şişecam Cam Ev Eşyası Grup Başkanı Cemil Tokel, “Nude markalı koleksiyonlarımız, ünlü tasarımcıların çizimleri ve Türkiye’deki ustalarımızın yeteneğiyle birleşerek camı sanata dönüştürdü. Dünyanın en saydam camıyla üretilen ve 3 yıllık yoğun bir çalışmayla ortaya çıkan Nude markamızı dünya pazarlarına sunuyoruz” dedi.

Dünyanın en büyük 3 cam ev eşyası üreticisinden biri olan Şişecam Topluluğu’nun ilk global tasarım markası Nude; Ron Arad, Rony Plesl ve Alev Ebüzziya’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcılarının birbirinden özel tasarım parçaları ile dikkat çekiyor.

Dünya prömiyeri, Paris’te düzenlenen Maison&Objet Fuarı’nda yapılan ve ardından Milano ve Frankfurt’taki fuarlarda da cam tutkunlarından büyük ilgi gören Nude’un Türkiye lansmanı ise  İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısıyla gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü dünyaca ünlü marka danışmanı ve seri girişimci B.J. Cunnigham’ın yaptığı toplantı, Şişecam Cam Ev Eşyası Grup Başkanı Cemil Tokel, tasarımın dahi ismi Ron Arad ve markanın yaratım ve gelişim süreçlerine liderlik eden marka mimarı Yair Haidu’nun katılımıyla gerçekleşti.

 

Cemil Tokel:  “Nude, camın en yalın halini yansıtıyor”

Global bir tasarım markası yaratmış olmaktan dolayı büyük heyecan duyduklarını ifade eden Şişecam Cam Ev Eşyası Grup Başkanı Cemil Tokel, yeni markada yer alan tasarımların dünyanın en saydam camından üretildiğini ve bu sebeple markaya camın en yalın halini yansıttığı için ‘Nude’ adını verdiklerini açıkladı. Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında  dünyaca ünlü tasarımcı Ron Arad da hazır bulundu ve Nude ile olan işbirliğini katılımcılarla paylaştı.

dergi_form_nisan