Normann Copenhagen | Addresistanbul

dfoit_subat

 

2013 yılının sonuna yaklaşırken, diseño ailesine katılan markaların heyecanı dur durak bilmiyor. Dünyanın en yaratıcı ve popüler markalarından olan Danimarka orijinli Normann Copenhagen ürünleri ile diseño mağazasının birbirinden ilginç ve cesur ev dekorasyon tasarımları arasında yerini aldı.

 

Design endüstrisinde farklılık yaratmak mottosu ile 1999 yılında Jan Andersen & Paul Madsen tarafından yola çıkan Danimarkalı Normann Copenhagen bugün koleksiyonunu Danimarka’ dan olduğu kadar yaratıcı ve yenilikçi vizyona sahip bambaşka malzemeler ile çalışan her biri kendi kişisel  stilini ortaya koyan dünyanın dört bir tarafından tasarımcılar ile iş birliği yaparak geliştiriyor.

 

2009 yılında ilk mobilya ürünlerini piyasaya sunan markanın koleksiyonları  bugün 70 in üzerindae ülkede en iyi tasarım mağazalarında, prestijli online satış sitelerinde ve tasarım müzelerinde satılıyor. Mekanlarında farklılık yaratmak, yenilikler ile sürekli güncel kalmak  isteyen kişilerin popüler markası Normann Copenhagen’ın  her biri orijinal fikirlerle tasarlanmış tüm mobilya, aydınlatma ve aksesuar ürünlerine Türkiye de diseño’ nun addresistanbul da yer alan mağazasında ulaşabilmek mümkün.

 

 

dfoit_subat