Neybers Kocaman bir oyun alanı

dfot

Kocaman bir oyun alanı olarak tanımlıyorlar kendilerini.

Aslında Neybers, iç mimari tasarım alanında dekorasyon ile ilgilenen herkesin buluşabileceği bir platform yaratmış. Bu platform, içerisine yüzlerce tasarım ürünü entegre edilerek kullanıcıların diledikleri dekorasyon tarzı ve ürünü ile yaşam alanları yaratmalarını sağlamış.

 

Stockholm’de 2012 yılında ilk adımları atılan Neybers’in kurucuları Mikael Cruseman, Peter Masironi ve Martin Taillefer. Oyun ve medya geçmişi olan kurucuların genel fikri: “ Oyunların keyfi kazanmakta değil oynamaktadır.”

İç mimari alana ilgi duyan, dekorasyon konusunda yaratıcı fikirleri olan, profesyonel veya amatör bu sektör ile ilgili yayınları takip eden ve sektöre meraklı herkesin dahil olabileceği ve kendinden birçok parça bulabileceği eğlenceli bir oyun aslında. Bu oyun alanında kullanıcılar basit bir üyelik sonrası diledikleri yaşam alanını, gerçek üretici markalar ve tasarımcıların ürünleri ile oluşturabiliyorlar hem de kullanacakları ürün ve tarz ile ilgili herhangi bir kısıtlamaları olmadan!

Başlamak için önce yaşam alanı seçiliyor. Bu büro, bahçe  vs. de olabilir. Daha sonra zemin, duvarlar, pencere ve kapılar seçiliyor. Işık efektleri, gölgeler de yerleştirildikten sonra hayal gücünüzün ve sevdiğiniz tarzın önderliğinde bütün ürünler elinizin altında. Alanınızı dilediğiniz gibi döşeye bilirsiniz.

 

Bu oyunun en güzel yanlarından biri de, bu eğlenceli oyun sonucu ortaya çıkarttığınız yaşam alanının fotoğrafını çekerek hem arşivleyebiliyor, hem de tüm platformlarda paylaşarak geri bildirimler alabiliyorsunuz.

Üstelik bütün eğlence ücretsiz!

Eğer bir tasarımcı veya üretici iseniz de Neybers kapıları sizlere tamamen açık. Ürünleriniz ile ilgili bilgi ve fotoğrafları paylaşarak sisteme dahil olabiliyor ve yaratılan alanları kullanıma açabiliyorsunuz.