Modern İlham Perileri | Tasarım ürünleri pazarı “Garden Sale”

Modern İlham Perileri / Tasarım ürünleri pazarı “Garden Sale”

Tasarım ürünleri pazarı “Garden Sale” 10-11 Ekim’de Küçük Çiftlik Park’ta

Birbirinden farklı tasarımların özel fiyatlarla sunulduğu ve tasarım severlerin heyecanla beklediği Garden Sale 4. kez 10-11 Ekim 2015 Cumartesi ve Pazar günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Tekstilden takıya, “vintage” objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce parçanın yer aldığı ve geçen yıl 10 binden fazla tasarım severi ağırlayan Garden Sale, hafta sonunu farklılaştırmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat! Tasarım, alışveriş, müzik ve eğlenceyi bir arada sunan Garden Sale; atölye çalışmaları, akşam sinema gösterimi, sokak sanatçıları ve sahnede sürpriz isimlerin performansıyla renklenecek. Tasarım meraklılarının tasarım ürünlerini uygun fiyata alabilecekleri ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaratmak amacıyla “URU ve showhow” ortaklığıyla organize edilen Garden Sale keyifli bir hafta sonunu da garanti ediyor!

17’nci yüzyıldan bu yana mesire alanı, gazino ve lunapark olarak hizmet veren KüçükÇiftlik Park, 2009’dan itibaren İstanbul’un kalbinde sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başlamış. Bugün Tony Bennett, Stevie Wonder, Pitbull, Chris De Burgh, Elton John, Buena Vista Social Club, Scorpions, Cranberries, Iron Maiden, Deep Purple, Duran Duran, David Guetta gibi dünyaca ünlü isimler ve Sonisphere, Hi-Voltage, Lord Of The Dance, Mi Minör, Galata Moda, Garden Sale, Arçelik Gastro İstanbul, İDW, Mamut Art Project ve Kırmızı Ödül Töreni gibi ses getiren etkinikler ile binlerce kişiyi buluşturan çok amaçlı bir etkinlik merkezi.

Türkiye’nin en büyük sahnesinin yanında KüçükÇiftlik Park, dünyada sadece 11 firmada bulunan, her noktaya yüksek ses kalitesi sağlayan K1 Ses Sistemi’ne sahip. Yaz sezonunda 9 bin 352 metrekarelik kullanım alanına sahiptir. 17 bin kişi kapasiteli alanının 2 bin 350 metrekarelik çim alanı da bulunmakta. Çevre koruma alanında yaptığı yatırımlarla, yoğun enerji tüketen eğlence sektörünün de bu konuda yapabileceği işler olduğunu gösteriyor. KüçükÇiftlik Park, solar aydınlatma, gri su geri kazanım, atık ayrıştırması sistemlerine sahiptir ve geri dönüşümlü promosyon malzemeleri kullanmakta.