Modern İlham Perileri | Room+Rumours

Stilist Başak Dizer,  modacı Deniz Marşan’la ortak olduğu Nişantaşı’ndaki Room+Rumours isimli mekânın açılışını geçtiğimiz Ekim ayında, birçok ünlünün katılımıyla gerçekleştirdi.

Nişantaşının bu en yeni ve en popüler olmaya aday mekanı Rooms & Rumours; hem bir konsept mağaza hem de bir kafe olarak hizmet verecek. Hemen belirtelim moda ve dizi dünyasından birçok tanıdık sima açılışından beri burada boy gösteriyor. Bu da mekanın ününün Şehirde hızla yayılmasına ve daha şimdiden müdavimlerinin oluşmasına neden oldu demek yanlış olmaz sanırız.

 

Rooms & Rumours; iki ortağın showroom’larına bir konsept mağaza eklemesi, bir de bar ve restoran konumlamasıyla oluşmuş birleşik bir konsepte sahip. Üç katlı mekan; Nişantaşı’nın en havalı, en trend, en moda yaşam alanı olacak, bu şimdiden çok belli.

 

Burada; ünlü ve popüler tasarımcıların ürünlerine göz atabilecek, öğle saatlerinden itibaren mutfaktan çıkan lezzetleri tadacak, iş çıkışı ise barında takılabileceksiniz. Kaan Düzarat’ın müzik direktörlüğünü üstlendiği mekan, şimdiden piyasadaki rekabeti kızıştıracağa benziyor. Mekanda canlı müzik yapılacağı da konuşulanlar arasında.

 

Açılışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Dizer, ‘Biz Nişantaşı’nda farklı bir konsept oluşturmaya çalıştık ve bugün bu hayalimizi gerçekleştirdik. Burası insanların hem alışveriş yapacağı hem de oturup keyifli zaman geçirebileceği bir yer. Birbirinden güzel elbiseler, aksesuarlar ve takılar var. Deniz’le ben bunu başarabildiğimiz için çok mutluyuz.’ şeklinde konuştu.