Modern İlham Perileri | Eğlencenin Adresi, Trump Cadde

Modern İlham Perileri

Bu Yaz İstanbul’da Kalanlar İçin Eğlencenin Adresi, Trump Cadde

Trump Alışveriş Merkezi’nin 2500 m²’lik teras katında hizmet veren Trump Cadde’de bu yaz ziyaretçileri birbirinden eğlenceli konserler, DJ performanslar ve renkli etkinlikler bekliyor.

Sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olan Trump Cadde’de eğlence hiç bitmiyor…

Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katında hizmet veren ve farklı konsepti, mimarisi, mekanlarıyla sektöre yepyeni bir tarz getiren Trump Cadde, bu yaz İstanbullular’ın eğlence ve buluşma noktası olmaya devam ediyor. Şehrin merkezinde şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için kaçış noktası olan Trump Cadde’de ayrıca haftanın her günü canlı müzik performansları sergileniyor. Geleneksel Türk yemeklerinden Meksika mutfağına, Avrupa tatlarından değişik kahve kültürlerine aradığınız tüm lezzetleri rahatlıkla bulabileceğiniz Trump Cadde’de keyifli sohbetlerin, neşeli buluşmaların adresi olarak öne çıkıyor.

 

Trump Cadde’de yaz hareketi DJ performansları ve konserlerle devam ediyor!

 

Trump Cadde’de haftanın her günü birbirinden eğlenceli DJ performanslar, özel konseptli geceler ve konserler düzenleniyor. Açıldığı günden bu yana İstanbullular’ın akın ettiği, sosyal yaşamın yeni adresi Trump Cadde; canlı müzik performansları, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları, sokak müzisyenleri ve konserlerle müdavimlerini mutlu ediyor, keyiflendiriyor. Trump Cadde’de hareket hiç bitmiyor.

 

Sohbet, eğlence, keyif, mutluluk… Hepsi Trump Cadde’de!

 

Hareketli sokakların yanı sıra 3 farklı etkinlik meydanı Trump Cadde müdavimleri için eğlence noktaları olarak konumlanıyor. Trump Cadde’ye gelenler sadece yeme& içme ya da alışverişe değil, eğlenceye ve sohbetlere de doyuyor.

 

 

Trump Cadde’de hangi markalar var?

 

Türkiye’nin ilk konteynerlı açık hava sosyal yaşam merkezi olan Trump Cadde’de Limonata Teras, Al Fakheer, Plus Kitchen, Ranchero, Benelux, Kuğu Pastanesi, Home Store Kahve, Chefs&Chefs, Hayat’ın Tadı, Sushico Express, Kahve Limanı, Kasap Döner, 1AB Burger gibi mekanlar yer alıyor.

 

Trump Cadde mekanları haftanın her günü gece 00.00’a kadar hizmet veriyor.

 

Mimari konseptinde GAD Architecture’in patronu ünlü mimar Gökhan Avcıoğlu’nun imzasını taşıyan Trump Cadde, toplamda 2500 m2’lik üstü açık bir alana yayılıyor. Markaların konteynerlerde hizmet verdiği ve her konteynerin farklı bir tasarıma sahip olduğu Trump Cadde ilginç dizaynıyla şaşırtıyor. Hareketli sokakların yanı sıra 3 farklı etkinlik meydanı Trump Cadde müdavimleri için eğlence noktaları olarak konumlanıyor. Dünyaca ünlü grafiti sanatçılarının konteynerlerin üzerine yaptığı çalışmalar Trump Cadde’nin ruhunu daha eğlenceli, neşeli, keyifli hale getiriyor. Markalar arasında dövmeci, nargileci gibi farklı konseptler de yer alıyor.

Trump Cadde’de toplam 25 marka yer alıyor ve markaların tamamı altlı üstlü yerleştirilen konteynerlerde hizmet veriyor. Sokağın özgür ruhunu, neşesini Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katına taşıyan Trump Cadde, İstanbul’un sosyal yaşamına bugüne kadar denenmemiş bir konsept, yepyeni bir renk getirecek.