Missoni Home

SEKTÖRE DAİMA İLHAM VEREN MARKANIN 2016 KOLEKSİYONUNA GELİN BİRLİKTE GÖZATALIM.

Kendisinin ev atmosferi ve mobilyaları hakkındaki kişisel görüşü Missoni Home markasına renk kattı. Sıradışı, büyüleyici kumaşlar, sofistike bir ortam oluşturmak için kullanılan basit şekiller ve desenler, ışık oyunlarıyla ufak sanatsal dokunuşlar, her ortama uyum sağlayabilecek, basit ama bir o kadar da önemli malzemelerden oluşuyor.

 

Bütün bu saydığımız özelliklerden ötürü ve kurucusu Rosito’nun daima sektörün standartlarını bir ileriye taşıyan vizyonu sayesinde Missoni Home koleksiyonları bulundukları evlere renk ve canlılık katıyor. Bu sayede de dünyanın en çok bilinen ve istenen markalarından biri olmuş durumda Missoni Home. Bu onları asla şımartmamış hala ilk günkü arzu ve heyecanla üretmeye devam ediyorlar. Sektörün önemli fuarlarında her zaman ilgi odağı olan Mıssoni standları, her zaman tahmin edilmesi zor tasarımlarıyla o yıla damgasını vurmayı başarı. Bu bir klasiktir. Bu yıl da durumda bir farklılık olmadı. Klasik çiçek desenin 2016 için geliştirilmiş tasarımları görücüye çıktığı her fuarda büyük ilgi gördü.

 

Missoni Home tasarımlarının en büyük özelliklerinden biri de ayrılabilir ve birleştirilebilir kolay formlardan oluşması. Bu sayede kullanıcı mekanına ve zevkine uygun kombinler yaratarak kendisi için en uygun oturma grubunu oluşturabiliyor. Üstelik bu mobilyalar evlerde büyülü atmosferler oluştururken, iç ve dış mekanlar arasında kolayca taşınabiliyor. Bu da markayı benzerlerinden ve rakiplerinde ayıran çok önemli bir özellik. Özellikle boho şık sevenler tarafından büyük ilgi gören bu tasarımlar, bu yıl da favori.

 

Tasarım konseptinize, “ev”in ilham ve moda duygularını taşıyın. Bu duyguları harekete geçirmek için İtalya’nın önde gelen tekstil ve mobilya markaları arasında simbiyotik bir işbirliği var: Bunlardan birincisi, Missoni, en tanınmış moda tasarımcılarından biri, ve ikincisi ev tekstili ve mobilyacılığı bir aile geleneği haline getirmiş T&J Vestor. Bu ve benzer güçlü işbirlikleri sayesinde Missoni 2016 yazına da bundan sonra gelecek daha bir çok yaza da kolayca damgasını vuracağa benziyor. Siz ne dersiniz? Markanın bu yıla damgasını çoktan vurmuş koleksiyonlarına bakmaya devam edin ve kararınızı verin. Biz etkisinden hala kurtulamadık. Bakalım sizin yorumlarınız neler olacak? Merakla bekliyoruz biz şimdiden 2017 koleksiyonlarını