MANUTTI | Belçika’lılar da Outdoorda İddialı

Belçika’lılar da Outdoorda İddialı

Manutti, Belçika’nın zarif ve özel outdoor mobilyalar tasarlayan ve imalatını yapan en iyi markalardan biri. Manutti sadece masa ve aksesuar tasarlamıyor aynı zamanda iyi dikişin ve uyumlu renklerin ön planda olduğu modüler kanepeler de koleksiyonlarında mevcut. Uzmanlıklarının, insanların kendilerini evin içinde olduğu kadar rahat hissedeceği outdoor ürünler olduğunu her fırsatta dile getiriyorlar. İç ve dış mekanların usta çözümlerle uyum içerisinde birlikte kullanıldığı yaşam alanları özel projelerinin temelini oluşturuyor.

Markanın sahibi ve tasarımcısı olan Stephane De Winter, yeni jenerasyon outdoor mobilyalar tasarlıyor. Kendisi iç mekan mobilyalarını dış mekan mobilyalarına dönüştüren başarılı isimlerden biridir.

Yaratıcı koleksiyonu, mesela Zenda ve Flow da yapay deri ve uyumlu renklerin kombinasyonu ile  dünyadaki en iyi bahçe ve teras mobilyalarını tasarladıklarını görmekteyiz.

Manutti’nin başarısı, kurucusunun sezgisi ve deneyimlerinin sonucudur. Onun araştırma tutkusu ile teknolojideki gelişim önemli etkenlerdendir. Aynı zamanda Stephane De Winter’in ürün tasarımları sadece dış mekanlar için değil, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılabilecek niteliktedir. Markanın sırayla: sandalyeler, koltuklar, kanepeler, şezlonglar, modüler kanepeler, masalar, şezlong şemsiyeleri; aksesuar olarak da vazolar, saksı altlıkları, lambalar ve çeşitli halı ve kilimleri bulunmaktadır.

Bunlar için bir çok materyal kullanılmış; işlenilmiş alüminyum, paslanmaz çelik, tik ağacından elde edilen ahşap, dövme demir, sentetik lifler; granit, doğal taşlar, seramik, mermer, asitlenmiş camlar ise Trespa’nın ve Silestone’un masaları ve küçük sehpalarında kullanılan ürünlerdir. %100 geri dönüşümlü Batyline ve Lotus kumaşlarından yapılan koltuklar, dış mekan ve diğerleri içinde işlenmiş yapay deri kaplamalar kullanılmıştır. Kendi koleksiyon serisi geleneksel ve modern tarza uygun şekilde tasarlanmıştır.

Manutti yıllardır gelişmiş güçlü kimliğiyle sağlam uluslararası profile sahip bir markadır. Şirketin 40 ülkede yerel, perakende ve bağımsız özel şirketlerle bağlantısı vardır.

Manutti sadece mağazacılıkta değil özel projelerde de yer alıyor. Koleksiyon çeşitliliği, uzmanlığı ve tasarımdaki esnekliği markanın kendisini güçlü bir yere getirmiştir. Manutti markası, geleneksel bahçe mobilyaları ile modern dış mekan parçalarını böylelikle müşterilerine gururla sunuyor.