Manastır Alaçatı

On dönemin gözde beldesi Alaçatı’nın gerek mimari gerekse lokasyon olarak bizce en özel otellerinden biri Manastır Alaçatı. Dar Alaçatı sokaklarından birinden giriş yaptığınızda bir avlunun içerisinde sizi bekleyen saklı cenneti önceden beklemiyorsanız. Sizi büyük bir sürpriz bekliyor hazırlıklı olun!Peki  ne bu oteli bu kadar özel yapan?

 

Geleneksel Akdeniz tarzında inşa edilen ve Ege mimarisi esintilerini taşıyan Manastır Oteli rahatlayacağınız serin bir cennet ve gerçek bir tatil keyfi sunuyor. Manastır Oteli; Alaçatı’nın kafe ve mağazalarına yürüme mesafesinde olup, Alaçatı ve Ilıca sahillerine yalnızca 1,5 km uzaklıktadır. Alaçatı’da yalnızca Manastır Oteli’nde bulabileceğiniz muhteşem havuzu, 25 metre karelik konforunuz için tasarlanmış 18 odası ve sakin çevresi ile sağlıklı bir yaşamın yalınlığını sizlere paylaşıyorlar. Romantik bir Ege tatili için Manastır Oteli tüm konukseverliğiyle sizleri bekliyor.

Şayet taş ev dokusunu seviyor, Ege’deyken klasik Ege mimarisini hissedebileceğiniz bunun yanı sıra her türlü konfora kolaylıkla sahip olabileceğiniz bir tatil hayal ediyorsanız tam da yerindesiniz.