Lunapark | Arçelik için Tasarlanan Fuar Standı

 

Lunapark / Arçelik için Tasarlanan Fuar Standı

Lunapark Retail & Product Design olarak  Aralık ayında İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşen İnovasyon Haftası kapsamında Arçelik için tasarladığımız fuar standıyla  senenin son projesine imza atmış olduk.

Yeni teknolojilerin tanıtıldığı  fuar süresince Arçelik misafirlerine interaktif bir sergileme deneyim sunan; görerek, dokunarak ve koklayarak keşfedecekleri 40 metrekarelik bir stand tasarladık.Tüm Arçelik ürünlerini ışıkla desteklenmiş duvar nişleri,  gri duvar rengi ve beton görünümlü pvc zeminle  vurguladık.Evde kolay pizza yapımını sağlayan Pizza Pro teknolojisini gerçek bir ev kesitinde tanıtmak istedik,  ev sıcaklığını vermek için  seramik ve ahşap ağırlıkta bir  alan tasarladık. Fuar misafirlerine birebir deneyimleme fırsatı sunan ve tüm gün pizza servis edilen stand tasarımımızdan gün boyunca pizza kokuları yükseldi.

Selamlıque  işbirliğiyle Türkiye’nin ilk kapsüllü Türk Kahvesi makinasına imza atan Arçelik için ürünün önüne geçmeyen, sıcak bir kitchenette tasarladık. Tıp alanında yenilikçi sağlık çözümleri sunan ve bunu akıllı cihazlarla destekleyen Arçelik’in doktorla birebir bağlantı sağlayan ‘BİLEKLİK’ sunumu için ışıklı bir erkek figürü kullandık.