Loll Design

Loll Design

Özel paten parkı üreticisi imalat sürecindeki fazla malzemeyi başka bir amaca uygun hale getirmek için 2006 yılında yan proje olarak Loll tasarım markasını kurmuş. Şirket 2007 yılında satılarak yeni bir döneme başlanmış olundu. Ve artık günümüzde Minnesota’nın Duluth bölgesinde yer alan Loll markası; dayanıklı, her havaya elverişli ve %100 geri dönüşümlü plastikten yapılmış outdoor mobilyalar tasarlıyor.

Amerika’daüretilen bu renkli outdoor mobilyaları, yeni ve farklı bir tasarım arayan kişiler için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Modern Adirondack sandalyeleri ile tanınan Loll markası; eşsiz, çağdaş outdoor mobilyaları ile dış mekânlara estetik katıyor. Mobilyaların en iyi yönü de sert hava koşullarına dayanıklı olduğu için mevsimlik depolamaya ve bakıma da gerek yoktur.

Amerika’nın en iyi markalarından biri olan Loll, orijinal, renkli tasarımlarını benzersiz materyaller kullanarak; yenilikçi, eğlenceli ve yüksek kaliteli ürünlerini gururla sunuyor. Yaptıkları her işte insanları ve gezegenimizin değerini artırmak üzere ince eleyip sık dokuyorlar.

Loll modern gezginlerin dış yaşamlarında keyfini sürebilecekleri outdoor mobilyalar üretiyor. Üretim sürecinde ki yüksek kaliteli, ABD yapımı ürünleri, müşterilerinin beklentilerini aşmaktadır. Loll markası tasarladıkları modern outdoor mobilyaları ile her gün dış mekânınızda rahatlama imkânını sizlere sunuyor.