Loda Mobilya yenilendi…

Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada çizgi üstü konseptler oluşturan Loda; modern, yalın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bir mottoyla ilerlemesini sürdürüyor.

İstanbul Modoko’da 2013 yılında açtığı mağazasını yenileyen Loda; doğal ve natural malzemelerle oluşturduğu iddialı tasarımlarını yepyeni koleksiyonlarla buluşturarak kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

 

Yeni bakış açılarının birleşiminden oluşan benzersizlik, Loda’nın ana felsefesini oluşturuyor.

Tasarımın kalbi konumunda olan İstanbul’da yenilikçi vizyonu ve özgün çizgisiyle üretim yapan Loda Mobilya yenilenen Modoko mağazasında; yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor. Loda Mobilya, koleksiyonlarında günümüzün modern ve minimal tasarım yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumluyor.

 

“Tasarımlarında doğadan ilham alan Loda, huzurlu ve dingin yaşam alanları vaat ediyor”

Masif ahşap kaplamaların, natürel cilalarla ve doğal renklerle kullanıldığı Loda koleksiyonlarında bu sezon; canlı renklerin yanı sıra, soft, pastel ve natürel tonları da görmek mümkün. Doğanın renklerini içeren yaprak yeşili ve toprak renklerinin göze çarptığı modeller, doğaya duyulan özlemi evlere taşıyor. Modern çizgisi ile Loda, modüler ve konsept mobilyalarıyla zamanın yeniliklerini tam olarak yansıtıyor.
“Yenilikçi bakış açımızla hedeflerimizi yükseğe taşıyoruz”

Modoko mağazasının yenilenmesiyle ilgili açıklama yapan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, “Günümüzde değişen yaşam alışkanlıklarımıza en hızlı adapte olan markalar ön plana çıkıyor artık. Kendini yenileyebilen, en önemlisi müşterisini iyi tanıyan ve isteklerine hemen karşılık üretebilen markalar tüketicinin gözünde değerli hale geliyor. Biz üretici firma olmanın avantajını kullanarak hızlı aksiyon alabiliyoruz. Mobilya da hızlı tüketim grubunda yer alıyor ve Loda olarak yenilikçi bakış açımızla hedefimizi hiç durmadan daha yükseğe taşıyoruz. Biz müşterilerimize, her şeyden önce bir yaşam biçimi sunuyoruz” diye belirtiyor.

Yaşam alanlarının dizaynı ile birlikte konforunu da düşünerek üretmek, temel amacımız diye sözlerine devam eden Karaçak, Tüm bu farkındalıklar, markamızı doğru noktada konumlandırmamızı sağladı ve günümüzün mobilya trendini belirleyebilecek tecrübeye ulaştık. Ürün grubumuza ait tasarım çalışmalarını gerçekleştirirken, dünyada trend olan akımlardan ilham alarak kendi çizgimize uygun mobilya tasarımları ortaya çıkarıyor ve özgünlükten asla taviz vermiyoruz. Uluslararası ölçekte kalite ve hizmet sunan yerli bir marka olmak bizim için gurur kaynağı” dedi.

 

Loda Mobilya hakkında: 

 

Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen, ürün portföyü, tasarım çizgisi, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin nitelikli mobilya üreticileri arasında bulunuyor.

İstanbul’da; Modoko, Masko ve Bostancı’da showroomları bulunan Loda Mobilya’nın Bursa Nilüfer’de ve yurt dışında Azerbaycan Bakü’de bir showroomu bulunuyor. Loda, dünyada oluşan tasarım çizgilerini takip ederek ürettiği yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile “Konsept Mobilya” anlayışına bir örnek oluşturuyor…

 

www.loda.com.tr