Living Divani

dfot

Bunlar Living Divani markasının ayırt edici başlıca özellikleri. Dinamik ve enerjik aile şirketi döşemecilikte bir marka haline gelmiş. 1970’lerde kurulan şirket, temiz ve şeffaf bir yol izlemiş. Çağdaş dünya ile yoğun bir diyalog içine girmişler  ve tasarım dünyasında bir dönüm noktası yaratmışlar.

Piero Lissoni 1988’den beri sanat direktörü ve tasarımcı olarak firmanın eşsiz stilini dikkatlilik, dinamizm, doğallık ve hafiflik üzerine kurmuş. Sade çizgileriyle, fonksiyonel, rahat ve her zaman yeniliklere açık ürünler ile yeni jenerasyon tasarımların izini sürmüş.

Ekiplerinde oldukça prestijli tasarımcılar ile çalışmışlar. Bunlar arasında, Arik Levy,  Claesson Koivisto Rune, Francesco Rota, Harry&Camila, Junya Ishigami, Piergiorgio e Michele Cazzaniga ve genç tasarımcılar Nathan Yong, Victor Vasilev, Mario Ferrarini, Giopato & Coombes, Studio Juju, Victor Carrasco ve David Lopez Quincoces yer alıyor. Hepsi de markanın stili ve tasarıma yaklaşımına katılıyor. Yıllar boyunca Living Divani oldukça gelişmiş, sürekli çeşitliliğini artırarak bir yaşam alanında gerekecek ve bütün stillere uyum sağlayacak bütünleyici ve karakter sahibi iç ve dış dekorasyon parçalarını geliştirmişler. Oteller, bankalar, havaalanları, ofisler, showroom ve bekleme alanları gibi ortak alanlarda da aktif şekilde ürünleri yer alıyor.