LG G4 artık Türkiye’de!

LG G4 artık Türkiye’de!

LG’nin amiral gemisi G4 bugüne kadarki en iddialı formu ile tüm Türkiye’de kullanıcılarıyla buluşuyor.

G2 ve G3 modelleriyle kullanıcılarına güven veren, kamera özellikleriyle birkaç nesil sonrası akıllı telefonlardan bile daha iyi performans gösteren G serisi, G4 ile sizlere eşsiz tasarımıyla ve kendinizi özel hissettirecek detaylarla Türkiye’de raflardaki yerini alıyor.
LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “Tüm G serilerinin dünya piyasalarında yakaladığı üstün başarıyı LG G4’ün de yakalayacağına ve Türkiye’de de aynı çizgide gideceğine dair inancım tam. LG’nin inovatif liderliği kapsamında, LG G4 için çok daha profesyonel özellikler geliştirdik. Kendimizi adeta zarafet ve rahatlığı gösteren, el yapımı hissi veren bir ürün yaratmaya adadık ve bu kapsamda, LG G4’ün akıllı telefon endüstrisinin standartlarını belirleyen bir üst eşik olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim” şeklinde konuşarak G serisinin ne kadar başarılı olduğunu özetliyor.

“Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset” konseptiyle geliştirilen LG G4, altı farklı renkte, tamamen el işçiliğiyle üretilen orijinal deri arka kapağı ile göze çarpıyor. Saf Seramik Beyazı, Metalik Gri ve Parlak Altın gibi 3 renk seçeneğiyle gelen ve plastik malzemeden üretilmiş arka kapakların diagonal ve 3 boyutlu tasarımı cihaza derinlik katarken, deri kılıflar adeta “Premium” hissini sizlere yaşatıyor. Bildiğiniz gibi LG, G Flex modelleri ile kullanıcılara kavisli akıllı telefon tecrübesini yaşatmıştı. LG G4’te de G Flex’e oranla daha az olan bu kavis, kullanım kolaylaığı ve portatiflik açısından oldukça fark yaratıyor. Eliniz aldığınız anda avucunuzu saran G4, ekranda kaydırma hareketlerinizi oldukça kolaylaştırıyor. Kavisli ekran teknolojisinde ürettiği televizyonlar ve G Flex gibi modellerle kendini kanıtlamış olan LG, G4 modelinde ise güçlü kamerası ile yapacağınız 4K çekimleri veya izleyeceğiniz yüksek çözünürlüklü filmler oldukça hoşunuza gidecek.
LG G4’ün en güçlü yönü ise kamerası, otomatik modda biribirinden güzel kareler yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Eğer fotoğraf ile çok yakından ilgileniyorsanız LG G4’ün kamerasının  manuel modunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Adeta bir DSLR makine hissi veren zengin ayar menüsüyle, fotoğraf meraklıları özel çekim denemelerini G4 ile yapabilecek.

 

Enes Türk