AĞUSTOS 2015 ARŞİV

Barselona’da Samimi Bir Tarz

Barselona’da Samimi Bir Tarz Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Barselona’daki bu keyifli apartman dairesi sıcak dekorasyonu ile ilgi çekiyor.  İskandinav ve vintage tarzının bir arada uyum içinde olduğu bu evde sıcak renklerin yoğunlukla kullanıldığını ...

Philips’ten Yanlış Bilinen Led Gerçekleri

Philips’ten Yanlış Bilinen Led Gerçekleri Aydınlatmada dünya lideri Philips, ışığın icadından bu yana aydınlatmada yaşanan en köklü dönüşüm olarak kabul edilen LED lambalarla ilgili yanlış bilinen gerçeklere ışık tutuyor. Sürdürülebilir tasarımı destekleyen, daha dayanıklı olan ...

Doğalın Peşinde

Doğalın Peşinde Gelişen teknoloji, çağdaş ve pratik ürünler her zaman mutluluk ve sağlık getirmiyor. Ne yazık ki, bizim çağın insanı bunu kötü tecrübeleri sayesinde öğrenmek zorunda kaldı. Özellikle kişisel bakımımızda saf ve doğal ürünlerin, katkı ...

Bast Moda | Dönüm Noktası

Bast Moda / Dönüm Noktası DÖNÜM NOKTASI Zaman  kavramının su gibi akıp geçtiği bir dönemi yaşıyorum(z). Yaz gelsin diye debelendik durduk ama nedense bir sonbaharı çağırıyor içim. “Nedense” kısmını açıyorum simdi sizlere… Hayatımız çeşitli dönüm ...

Bast Müzik |Müzik Terapisi

Bast Müzik / Müzik Terapisi İnsanlık tarihi boyunca müziğin kullanım alanları eğlenmek, ibadet veya haberleşmek değildi. Müziğin oldukça eskilere dayanan bir kullanım alanı da sağlık alanı idi.Önceleri müziğin sakinleştirici etkisi fark edilmiş sonrasında da bunun ...

Röportaj | Melis Buyruk

Röportaj / Melis Buyruk Sanat, duygulara dayanan bireysel bir tavır bana göre. Kurallara inanmıyorum. Aksine sanatçının, her türlü kaygıdan ve iradeyi sınırlandıran kuraldan uzak, üretebilmesinden yanayım.   2003 yılında Güzel Sanatlar Seramik Bölümü’nü kazanan Melis ...