KOKET Love Happens

KOKET Love Happens

Tasarım estetiği, etkili sunum ve şovlar, cesur ve riskli reklam kampanyaları, KOKET’in misyonu; arzu edilen ürünler tasarlamak.

KOKET ürünlerindeki el becerisi sizi adeta kendinizden geçirtecek. Ürünler, ünlü mobilya ve mücevher tasarımcıları tarafından hiç bir detay atlanmadan her malzemenin en kalitelisi kullanılarak tasarlanıp,  üretiliyor. KOKET’in tasarım ekibi, markanın kurucusu Janet gibi mükemmelliğe aşık ve özel tasarımcılar. Marka, elit kadro tarafından yönetilen çok yetenekli bireyler sayesinde iç mimarlar ve lüks perakende mağazaları ağı aracılığıyla dünya çapında koleksiyonunu satıyor.

New York’ta doğan, Amerika ve Avrupa arasında büyüyen KOKET, kurucusu Janet’in 4 yabancı dil bilmesi ve Avrupa kültürünü

yakından tanıması sebebiyle, uluslararası lüks tasarım markası pazarında, bu iki kıta arasında gelişimini sürdürüyor.

Feminen detayları bir renk şöleniyle harmanlayan koleksiyon, evlerinde canlılığı ve konforu ön planda tutan dekorasyon severlere oldukça cazip seçenekler sunuyor. Seçeneklerdeki bolluk farklı kombinasyonları ve kullanımları mümkün kılıyor.

Janet’in Paris’e olan aşkı, moda ve tasarım merakı onu bu muhteşem şehre taşımış. Böylece kendini artık bir Parisli olarak tanımlayan Janet, eğitimli ve zevkli  gözüyle, herkesin arzuladığı ürünlere ulaşmasında markasına öncülük ediyor.