Journey Lounge

dfot

 

Journey Lounge, sağlıklı, lezzetli, yerel ve mevsiminde yetiştirilmiş taze gıdalarla hazırlanmış yemekleri sunmayı öncelik olarak benimsemiştir.

 

İki ayrı katta hizmet veren Journey Lounge, özenle seçilmiş objeleriyle, rahat oturma gruplarıyla ev sıcaklığı hissini yaşayacağınız bir dekorasyona sahiptir.

Dünya edebiyatının seçkin yazarlarının kitaplarından oluşan kütüphanesiyle de bu sıcaklığı desteklemektedir.

 

Her yaş grubuna uygun Journey Lounge davet, toplantı ve buluşmalar için uygun bir ortama sahiptir.

DJ Style-ist veDJ  Mert Topuz’un hazırladığı  günün her saatine uygun müzik listeleri de keyfinize eşlik etmektedir.

 

Mutfakta: Himalaya tuzu, Edremit yöresinden tek bahçeden toplanıp itinayla sıkılmış sızma zeytinyağı, İzmir’den organik tavuk, Bolu yerli üreticilerinden; kaymak, tereyağı, süzme yoğurt, kendi üretimimiz olan sandviç ekmeği, ev yapımı taze makarnalar ve ev reçelleri, organik sütle yapılmış yoğurt ve tatlılar, dondurmalar, turşu, tarhana, çimlendirilmiş yeşil mercimekve yonca filizi, köy yumurtası, yaz döneminde taze olarak hazırlanmış konserve ve salçalar. Hindistan cevizi yağı ile pişmiş kinoa pilavı.Sabahları fırından taze çıkmış scone, haşhaş ve cevizli çörek, kendi değirmenimizde öğüttüğümüz karabuğday unu ile yapılmış pancake.

 

Barda: Taze meyve sularıyla yapılmış sürahiyle de servis edilebilen özel kokteyller, ev yapımı buzlu çaylar, taze sıkılmış meyve suları, demleme bitki çayları, organik çikolatalı ve orman meyveli smoothie

Serdar Kombe’nin hazırladığı Şili, Arjantin, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Amerika,  Avrupa ve seçkin yerli üreticilerin şaraplarını içeren, menüye uygun bir şarap listesi.