İskandinav Vintage

Oslo’dan  özgün, tarzı ve kişiliği olan bu daireyi bu aylar için özellikle seçtik. Şehirde, ferah, rahatlatıcı ve kişilikli bir atmosferde de yazın geçirilebileceğinin mümkün olduğunu göstermek istedik. Tüm yaz boyunca sahil kasabalarında tatil yapamayacaklar için hoş ve ilham verici bir alternatif olsun istedik.

 

Evet, hepimiz bütün yazı yazlık bölgelerde geçirecek kadar şanslı olmayabiliriz. İş güç, farklı sorumluluklar bizi büyük şehirlere mahkum etmiş olabilir. Yazın büyük bir kısmını şehirde geçireceğiz diye içimizi karartmaya, mutsuz olmaya gerek yok. Oslo’daki bu minik daireyi özellikle sizler için seçtik, kuzeyde, şehrin ortasında böyle bir yaşam alanı yaratılabiliyorsa, bir takım keyifleri yaşamak ve ferah, aydınlık bir hayat sürmek için illaki şehirden kaçmak gerektiğine inanmayın istedik.

 

Vintage mobilyaların ve objelerin ustaca değerlendirildiği, ahşap mobilyalarda ve duvarda özellikle beyazın tercih edildiği bu ev sadece 67metrekare bir abartman dairesi. Ne bir sahil evi, ne de country bir kır evi. Bildiğiniz, bir salon, bir salamanje bir de yatak odasından oluşan bir stüdyo daire.