ImmLiving

ImmLiving

Kanada’nın Toronto şehrinde kurulmuş olan ImmLiving, dünyanın dört bir köşesinden ilham alan bir tasarım markasıdır.  Eğlenceli anlayış tarzları ile form ve fonksiyonu bir araya getirerek insanlara farklı duyguları çağrıştıran pek çok ürün tasarlanıyor bu marka sayesinde. ImmLiving’in birbirinden güzel, eğlenceli tasarımlarını bir ömür boyu yanınızdan ayırmayacağınıza eminiz.

Bu markanın önemli özelliklerinden biri de modern ve geleneksel tarzı bir arada kullanmasıdır. Böylelikle Dünya’daki pek çok insanın beğenisini almayı başarmışlar. ImmLiving’in amacı, yeni bir şeyler ortaya çıkarmaktır. İnsanlara uygun fiyatlı,  fonksiyonel ürünler sunarak; dünya çapında benzersiz gelenekleri insanlara teşvik etmeye çalışıyorlar. Onlar, bu samimi tarzlarını herkese gösterebilmek için pek çok sergide yer almışlar ve tasarım günlerinde insanların beğenilerini kazanmışlar.

ImmLiving evinizin salonunu, yemek odanızı, mutfağınızı ve banyonuzu keyifli hale getirmek için farklı tasarımlar yaratmaya devam ediyorlar. Kanada’nın kültürel çeşitliliğinden ilham alarak eklektik bir tarz yakalamışlar ve bu tarz anlayışıyla yollarına devam ediyorlar. Uluslararası bir boyutta tanınmak onların bir diğer amaçları olmuş. Üretim sürecinde kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerin takdirini kazanmış bir tasarım markası olmuş ImmLiving.

Tasarım ilhamını dünyadan alan ImmLiving yetenekli tasarımcılarıyla keyifli ürünler tasarlamaya ediyor. Giderek büyüyen ImmLiving ailesi dünyanın pek çok yerinde insanların beğenisini kazanmış. Bundan güç alarak ImmLiving, tasarım aşkıyla evlerinizi keyifli hale getirmek için uğraşıyor.